Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi van is gondolkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi van is gondolkodik hasonlóan mint én?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egyszerűen az évek alatt mikor próbálkozni akart, annyi kosarat kapott, hogy már semmilyen kedve nincs ismeretlenekkel beszélgetni, egyáltalán megismerni se akarja a másik felet?


Az életem során folyamatosan csak azt kaptam, hogy mennyire szar vagyok, hogy csúnya vagyok. Egyetlen egy nőtől nem kaptam olyant, hogy jól néznék ki. Azt elismerem, hogy nem vagyok egy szövegláda, és talán keveset is tudok normális beszélgetni, normális témában, de ki van a hócipőm azzal, hogy nekem semmi nem jött össze soha.


És azt is úgy tartom még mindig, akár mennyire mondják a nők, hogy nem a külső a fontos nekik, a szart nem. Legyen minél jobb képűbb, faja pasi. Szép arcú, miegymás.

Nekem nincs esélyem labdába rúgni egy jobb pasival szemben.


2020. ápr. 10. 04:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Jó, már reggel van, "is van"
2020. ápr. 10. 04:46
 2/8 A kérdező kommentje:

Szóval:


"Más férfi is van aki úgy gondolkodik mint én?" A kérdésem.


Amúgy én már rég feladtam. Régen se voltam az az ismerkedős alkat. Nem szeretek új embereket megismerni, se társaságba lenni. Persze azért próbáltam az elején sokáig beszélgetni másokkal, meg megismerni őket, de esélyem se volt rá.


Most kb a 15 éves "unokaöcsémre", nem vér szerinti rokonom, vagyok féltékeny már 30 körüli felnőttként.

Mennyire mondják a nők, hogy nem a külső a fontos, a fenéket nem. Most ért abba a korba a kis srác, hogy zabálja a csajokat. Sokkal jobban néz ki hozzám képest.

Engem, amikor én voltam annyi, kb megaláztak, meg kiröhögtek. Nem kedveltek soha. Mert már akkor is a külsőre ment mind. :( Sírni tudnék.

2020. ápr. 10. 04:54
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem itt is mindig leírják a nők, hogy de, fontos a külső is, legyen meg a vonzalom, legyen kedve ágyba bújni a pasival. Ha te nem ezt látod-hallod, akkor az azért van, mert eddig szándékosan nem figyeltél oda ezekre a véleményekre, vagy félreérted.

Másrészt nem csak a külső fontos. Egy rossz személyiség is lehet taszító.

A rossz külső, rossz belső meg nem éppen a legkeresettebb kombináció. Ez van.

2020. ápr. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Én is így vagyok vele :(
2020. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Én is így vagyok vele, és boldogabb vagyok, amióta nem próbálkozom a csajozással. Nincs annyi kudarcélmény, nem lomboznak le állandóan. Ha a szex hiányzik, elmegyek egy örömlányhoz. Tudom, hogy ocsmány vagyok, de az élet más területein lehetek sikeres.
2020. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Én próbálkozom, de néha nagyon belefásulok. A “rossz belső” (mintha valami gumiról beszélnénk, wtf) meg egyértelműen a rengeteg elutasítás, csalódás következménye. Sajnos ha nem születtél jóképűnek, és nincs extra stabil lelkiállapotod, akkor ezek felőrölnek. Ezt, ilyen formában egy fiatal nő soha nem fogja megtapasztalni, hogy milyen is az, amikor hónapokig senki nem akar még egy találkozóra sem elmenni veled. De ez van. Az emberiségnek sokkal több női őse van, mint férfi. Valami nem változik.
2020. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt sok ilyen srác van. Ha ennyire zavar a dolog, tegyél ellene. Mondjuk, állj neki gyúrni.
2020. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szánalom már komolyan ez a lepontozás. Miért kell lepontozni azt, aki azt írja, hogy nem akar ismerkedni?

Miért hiszi minden nő azt, hogy egy férfinek több száz alkalom után is egészségesnek kell maradnia?

A lelkiállapotot, hogy milyen belsőleg valaki, nagyon befolyásolják a sikertelenségek. Cseszettül önbizalom romboló. Sok lánnyal próbáltam beszélgetni az elején, mikor el akartam kezdeni ismerkedni. Tény, én nem személyesen, mert sosem mertem oda menni senkihez.

De már megtanultam, hogy semmivel nem különb a netes társkeresés, mint az, hogy élőben odamenni valakihez.

Mert ugyan úgy a külsőt nézik odakint és letojják azt, hogy milyen dumád van.


Ha valaki abba beletud őrülni, hogy meghal egy szerette, akár családtag, akár a párja; akkor valaki miért is ne őrülhetne bele, fásulhatna bele abba, hogy folyton csak a szart kapja?

2020. ápr. 10. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!