Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 30-37 éves férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 30-37 éves férfiak körülbelül hány százaléka gondolkodik így, hogy "még nem kell család, gyerek"?

Figyelt kérdés

Az én ismerőseim között majdnem mindenki. Sokan azon a filozófián vannak, hogy egy férfit nem sürgeti a biológiai órája, egy férfi még a 40-es éveiben is bőven ráér megállapodni és családot alapítani. Ilyeneket hallottam már több férfitől is, hogy:

-a gyerek az csak pokollá teheti a kapcsolatot, mert a nő mondjuk depressziós lesz, mert a fene nagy jólétben kötelező, a férfi meg kirekesztett lesz, a szex sem lesz már olyan mint régen

-nem azért güriztem egész életemben, hogy leláncoljam magam egyetlen nő mellé és másokat tartsak el

-nem kezdek olyan nőkkel akik már családot akarnak, sem olyanokkal akiknek már nincs idejük bulizni, mert már ketyeg az órájuk, inkább még élek

És ehhez hasonló kiábrándító kijelentések...


Meg kell jegyezni, hogy komoly kapcsolatra, családalapításra, már valóban nem kígyózik a sor a nagy "férfitöbblet" ellenére. Az valójában csak a fiatal és független nők hajszolásában és a felelősségektől és kötöttségektől mentes kényelmes, "meghosszabbított gyerekkor" divatjában mutatkozik meg. A mai világ tele van 35 éves gyerekekkel (ahogy ezt egy híres cikk-ben is írták), és ezeknek szerintem a java része férfi.


A ti ismerősötök között, kb. hány % az így vagy ehhez hasonlóan gondolkodó férfi?



2018. jan. 25. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Én így vagyok, de nékem párkapcsolat se kell. 32 évem alatt bőven rájöttem, hogy feleannyit nem ér az egész cirkusz, mint amennyit kínlódni kell vele.

A férfinak nincs orvosi értelemben vett biológiai órája, a 70 éves papócának ugyanúgy feláll egy 25 éves hamvas szépségre, mint egy 30 évesnek.

Azt is érdemes megnézni, milyen iszonyú iramban csökken a tartós, jó házasságok száma, és mennyi a rossz házas meg az egymást maró-gyűlölő kényszerpárocska, akiket már csak a gyerek meg az anyagiak tartanak össze. Az itteni kérdések bő 70%-a erről szól, és ennek a következményeiről (megcsalás például). Nem éppen kecsegtető dolgok.

2018. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Neked automatikusan gyereknek számít, aki nem akar családot, gyereket? Másfajta kötöttségek is vannak az életben. Talán a korábbi család- és gyerekorientált nézet volt a túlzás.
2018. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 10-ből 2 mondjuk. Most vettem alapul tíz férfit random e korcsoportból.
2018. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok 31F
2018. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. Legalább van annyi esze az ilyen férfiaknak ha nem kell gyerek nem csinálnak azért hogy aztán meg magasról sz*rjanak rá. Én tisztelem az ilyen embereket akik nem azért akarnak gyereket mert kell mert ezt várja el a társadalom. Aztán nézzük már meg a mai fiatalokat. Nekem is van olyan barátom 35 éves nem akar kapcsolatot sem gyereket.
2018. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól mondja #5-ös. Jobb, aki felvállalja, mint aki csak azért válall gyereket, hogy anonim internetes fórumokon ne szólják le emiatt.
2018. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:
En is ilyen vagyok, nagyjabol, ez a trend sokaknal.
2018. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerek pár hasonló gondolkodású 30-40 év feletti férfit, valamint én is ilyen vagyok így harminchoz közelítve, hogy kapcsolat sem kell, és biztos vagyok benne, hogy nem fogok változni ebben a témában. Nem az én világom...
2018. jan. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Bírom, mikor valakit azért címkéznek "nagy gyereknek", mert nem csinált gyereket. Mintha ahhoz akkora tudás kéne, akkora érdem lenne...

Ezek szerint a telepi cigánylányok érett felnőttek 16 éves korukra, hiszen már sok esetben túl vannak az első gyereken.

Az ilyen "híres" bulvárcikkek meg ne legyenek már etalonok. Mindennek megvan az oka, annak is, a férfiak közül sokan miért nem akarnak családot alapítani. Ennek utána lehet járni, csak sokaknak nem fog tetszeni, amit válaszként találnak.

2018. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a férfiak nem akarnak gyereket, akkor nem kizárt, h vmit a nők is rosszul csinálnak.
2018. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!