Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy férfi meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi meg akar hódítani egy nőt, mennyire jellemző, hogy előre gondolkodik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy végiggondolja a következményeket, mi van ha nem jön össze, mi lesz ha összejön, ha ez történik, az történik, stb.
2015. dec. 14. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ilyenkor a többséget a farka vezérli és nem az agya.
2015. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az első válaszoló valószínűleg így gondolkodik. elég primitív :)
2015. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én iszonyatosan megtervezek elgondolok mindent, sajnos mindig ebbe bukok bele, hogy túlgondolom a dolgokat :(
2015. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van aki évekig tervez :)

Higy szerezze el..ha megvan vàr nem e megy vissza az exhez..vagy az ex nem e könyörgi vissza magàt..vagy a kiszemelt nem e akarja kiélni magàt..jàtszmàk felesleges körök..carpediem igy kellett volna élnem..

2015. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez nem lesz sokaknak szimpi, de ha én meg akarok szerezni egy nőt minden szavam kétszer átgondolom mielőtt kimondom. Mindenben figyelem a reakcióit próbálok úgy cselekedni és beszélni h elérjem a célom.
2015. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2 csak a tapasztalataimat írtam le.


Pl mikor a pasi azt se tudja hogy épp melyik városban van, és kérdi, hogy "na akkor hova menjünk?"


Ez nem épp az előre tervezésre utal.

2015. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!