Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, udvarlás mettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, udvarlás mettől meddig?

Figyelt kérdés

Van még igényetek most 2020-ban az udvarlásra? Tudom, hogy a koronavírus miatt a legtöbben már írnák egyből, hogy most egyáltalán nem, de tegyük félre elméletben a járványt, nektek fontos még az udvarlás? Hogy ez most nyálas vagy "keményebb" fajta udvarlás az mindegy, gondolom mindegyikőtöknek más a jó VAGY egyáltalán nem igénylitek a hagyományos értelemben vett udvarlást csak a hiúságotokat legyezgeti a sok "udvarló", bár hogy udvarlóról beszélni nagy hülyeség így e tekintetben az is biztos.

Én nem szoktam udvarolni egyébként, sehogy csak mielőtt mindenki szóvá teszi hogy én miért nem csinálom.


Fel lehetne tenni ezt a kérdést úgy is, hogy akkor nektek mi az elvárásotok az "udvarlás" kapcsán? Mit szerettek hogyan közeledjen egy pasi felétek AKI TETSZIK. Mi a menete az egésznek, egészen odáig, hogy egy ágyba kerültök és kapcsolatba kezdtek vele?



2020. ápr. 10. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván egy életen át egy normális kapcsolatban. Ez nem úgy működik, hogy az elején teperek érte utána fél év múlva meg majd biztos működik magától. Ahol nincs meg folyamatosan, tartósan a kölcsönös udvarlás ott sose lesz tartós a kapcsolat, nagyon gyorsan ki fog hülni. Akinek ez nem egy természetes, magától jövő dolog az ne sok jót reméljen. Én ugyan azt a munkát "várom el" és fektetem is bele mint az elején így 10 év után is.
2020. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, fura, én még nem tapasztaltam hogy egy nő a kapcsolatban - tehát ha már benne van - akkor kölcsönösen "udvarol".
2020. ápr. 10. 18:57
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

Mit értünk egészen pontosan udvarlás alatt?

Pl nem várom el, sőt nem is akarom hogy virágot vegyen egy ismerkedési szakaszban ( amúgy sem vagyok nagy virágos), ne vegyen csokit, ne írjon verseket nekem, bla bla. nekem ezek nyálas dolgok.

Ugyanakkor a romantikára ízlésesen szükség van. Nem várok el nagy vagy drága dolgokat, inkább a figyelmességet. Jó ha emlékszik dolgokra amikről beszélgettünk, megjegyez dolgokat. Kedves, figyelmes. Lesegíti a kabátot (széket nem kell kihúzni stb). Nem akar rögtön megfektetni.

azt gondolom hogy ez sok esetben a két féltől is függ. ha valakik összeillenek, jól kezelik a dolgokat, akkor előbb-utóbb úgyis szexre kerül a sor, mindketten akarják (asszexualitástól, vallástól tekintsünk el) minden meg lesz.

Szóval én azt mondanám valamennyire fontos igen, főleg a figyelmesség.

2020. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem van igényem rá, emellett viselkedjen hasonlóan a kapcsolat elötti ismerkedéskor, mint a kapcsolatoban. Olyan tekintetben, hogy nem csak az ismerkedésig kell bókolni, figyelmesnek lenni, kedveskedni a másiknak.

Szerintem tök fontos és vonzó az udvarlás, azálltal érheti el valaki, hogy bízzam benne. Bár tudom, ez nagy melléfogás is lehet, nem feltétlenül szeret valaki csak azért mert hízeleg, de legalább erre szánjon energiát. Ha már ez sincs meg, akkor annyira nem érdekelhetem :)

Mi az udvarlás? Nekem minden beszélgetés kezdeményezés, bókok, kedvesség, figyelmesség, érdeklődés felőlem, a gondolataim, világnézetem felől, az, hogy kifejti a másik, hogy szeretne jobban megismerni, időt eltölteni velem, vonzódik hozzám, elhív randizni, ahol nem azt látom, hogy bármi más fontosabb lenne a környezetben, mint én. Tök jó, ha megajándékoz olyan dolgokkal, amik nekem tetszenek, de azért ez nem alapelvárás, mondjuk ha sose kapnék ajándékot, lehet szomorú lennék, de akkor azt hiszem más probléma is lenne a kapcsolatkezdeményben.

Az biztos, hogy végső soron a személyisége fogyja eldönteni, hogy az adott udvarló épp csak az egómat legyezi-e, vagy tényleg érdekel, egyszerűen azért mert elérte, hogy nagyon vonzódjak hozzá.

2020. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%

Igen, nekem lenne rá igényem.

Mi az elvárás udvarlás kapcsán? Nem kell itt nagy dolgokra gondolni...csak beszélgessünk sokat és töltsünk együtt minőségi időt az ismerkedés szakaszában. Fontos, hogy legyen meg a kölcsönösség, keressük egymást és érződjön, hogy mindkét fél meg akarja ismerni a másikat. Hogy éppen hol és hogyan az mellékes...kávézás, vacsorázás, séta, kirándulás, kiállítás megnézése, színház, sportesemény....ez nyilván az egyéni preferenciáktól függ.

Ha már a 2-dik, 3-dik randira nem tudnak mit kitalálni a felek csak a szexet, akkor vajon mit fognak kezdeni egymással a 2-dik, 3-dik évben?


Szóval hogyan közeledjen a férfi? Csak mutassa ki, hogy érdeklem, keressen, beszélgessünk, töltsünk együtt időt és csináljunk különféle dolgokat (amiket fentebb írtam).


33N

2020. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!