Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Egy ilyen leszólítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy ilyen leszólítás működhet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az utcán egy férfi odamegy és ezt mondja:


"Szia! Kölcsönkérhetem a telefonod? Megígértem anyukámnak, hogy értesítem, ha szerelembe esek. ”


Vagy:

"Szia! Hiszel a Télapóban? Csak mert téged kértelek karácsonyra."


A kettő közül melyik lenne a szimpatikusabb? Szeretném majd kipróbálni valamelyiket, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Abban reménykedem, hogy ezzel nagyobb sikerem lesz a nőknél, mert már nagyon el vagyok keseredve... :(

38 F



2020. ápr. 5. 10:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek közül egyikkel sem lesz sikered. Ez ilyen amerikai ZS kategóriás vígjátékban elmegy, de a valóságban? Felejtős..
2020. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami pua-szöveg?
2020. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Annyiszor leírtuk már, hogy a semmiből ne rohanjátok le a nőket!


Ha nem vett észre, nem szemezett, nem mosolygott vissza, ne!

A szöveg csak másodlagos...

2020. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
#2 igen, honnan tudtad?? :) A tavalyi kurzuson kaptunk ilyen sémákat, amiket alkalmazhatunk terepen. Csak még eddig nem mertem odamenni senkihez :(
2020. ápr. 5. 10:20
 5/43 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem.
2020. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő erőltetett, bemagolt szöveg, amiről ordít, hogy kétségbeesetten tucatjával véred be.
2020. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy egy dagadt, pattanásos csaj odamegy hozzád ezzel a télapós szöveggel. Nálad működne? Lenne abból kapcsolat?
2020. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

#4: és te azért fizettel, hogy ilyen dedos szövegeket tanulj, ami elől mindenki menekul? Ez max. részeg, 80 iq-s party cicaknak jön be, de az sem biztos.


Nagy balek vagy!

2020. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Nálam nem
2020. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én szégyellném magam, ha egy 38 éves pasi az utcán, közönség előtt ilyenekkel zaklatna. Utálok mások helyett szégyenkezni.
2020. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!