Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ilyen vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen vagyok? Nem szreretem, ha egy kqpcsolatban irányítva vagyok és alkalmazkodnom kell, de párom folyton megmondja mit csinaljak.

Figyelt kérdés
28F vagyok, van egy megyszokott eletem, és egy fél éves párkapcsolatom. Nekem nincs napi rutinom, csak élek mint hal a vízben, barátnóm pedig egy teljesen előre megtervezett életet él. Reggel 6-kor már kelni kell, ágyat rendbe rqkni, házimunka, stb... Én nem ilyen vagyok. Rengeteget dolgotom, mindig más időben, más ideig, szeretek pihenni, ha kell délig is tudok aludni. Nicsenek napi rutinjaim, nem osztom be magamnak mikor mit fogok csinalni. Ha van valqnihez kedvem, neki álkok, ha nincs, akkor nem. Bárátnőm ki van akadva ezért. Ha az ő szüpeinél vagyunk, kötelező a házimunka, ami percről percre meg van szabva, hogy mi. Nekem ez nem fér bele, nem szeretek egy előre megtervezett, irányított életben élni. Szeruntük én lusta semmittevő vagyok, szerintem meg ők a túlbuzgó munkamániások. Sokszor alszom napközben is, mert fáradt vagyok. Őt ez is zavarja. Vagy például felébredek reggel, nem az ágyat csinálom meg először és nem a füvet megyek ki levágni, hanem benyomom a laptopot és netezek. Nálam gyönyörű a lakás, tiszatság van és rend, de nem ütemezés rebdje alatt takarítok, vsgy teszek bármit. Ha úgy ébredek fely van hogy nen csinálok semmit, csak pihenek egész nap és tojok mindenre. Párom ezt nem tudja elviselni, mert ahogy már felébred, rögtön tevékenykedne valamit. Én pedig nem úgy nőttem fel, mint ő,, de nem tudom mit tegyek. Ha továbbra sem változtat és nem érti meg, hogy én ilyen vagy ok, hamarosan szakítás lesz a vége.
2020. ápr. 10. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2020. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy szocializálódtatok. Mindenesetre egy kapcsolatban, ha bármelyik fél úgy érzi, hogy nem tud önmaga lenni, abban az esetben törekedni kell a megoldásra, ha ez nem megy ,akkor dönteni kell, hogy keresnek-e külön maguk mellé egy olyan embert, akivel önmagukat úgy tudják adni egy új kapcsolatban, hogy kölcsönösen elfogadásra kerül a személyük.
2020. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális és nem látok ebben semmi kivetnivalót. Valóban munkamániás a kedves párod, illetve a családja is. Ha nyugodt életre vágysz, azt nem mellette fogod megtalálni...
2020. ápr. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az önbizalmadat fejleszteni kell, így ki tudod alakítani a kölcsönös kapcsolatot bármelyik nővel.
2020. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt én sem viselném el. Ha jól értem neked kell alkalmazkodni hozzá, nem figad el olyannak amilyen vagy.

Mi lenne ha néha ő alkalamzkodna hozzád? Mert ez igy nem fair, vagy csinálja meg ő ami zavarja es ne téged piszkáljon.

Rossz hogy nem tudsz önmagad lenni és állandóan stressz alatt vagy. Ha képtelen ebből visszavenni akkor muszáj szakitanod mert nem leszel boldog,csak feszült és frusztált. Most mondom hogy nem sok férfi fogja ezt elviselni.... szerintem nála van zizi...

2020. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!