Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb férfinak miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfinak miért a "vasalódeszka"-alkatú csajok kelle (né) nek?

Figyelt kérdés

A én kolégáim a kifejezeten sovány nők után ezsi a fene. Akiknek nincs melle meg s###gge, pedig sokan azt mondják, hogy "a kutya játszik csntokkal", mégis z megy sorozatba h azt fejtegetik, mimindennnnt művelnének a Katival vagy a Marival(ezek csak példa nevek), aki persze úgy náz ki mint Samu, a csontváz nno biosz órán, és a csávó hasát széjjelszúrná ezek a nők bordái..... Nem azt mondom én se vagyok elhízva, kötzepes, nem sován és nem is kövér ealkatú vagyok, és engem még se akarnak. De pesze olyan "kapcsolatba", "viszonyba" persze én meg bele se mennék, ahol """a hím egyed csak párosodni akar"""....



Bocsi a helyesírásért telefonos vagyok



2020. ápr. 11. 16:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak a testalkat számít, lehet hogy ezek a nők kedvesek vagy szexik vagy szépek, te meg egyik sem ezek közül. De az is igaz, hogy a vékonyság annyira vonzó nekik hogy ha szeretik is a nagy mellet, feneket, mivel az sovány alkathoz nem jár, inkább lemondanak róla. Ki tudja?

Egyébként a férfiak nem egyformák, vannak akiknek a "van mit fogni" kategória jön be, sőt, van akinek meg a husi.

2020. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Én ilyen vagyok. Hát pont hogy nem kellek - 6 éve! -, és nem indítom be a férfiak fantáziáját ("mit művelnének velem" - lehánynának max.), mert se mell, se fenék, se comb, csak a csontok. Mondjuk nekem az arcom is qrva ronda.
2020. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Én is egy vasalódeszka vagyok, és a tököm tele azzal, hogy a kövérek lelkivilágára ügyelni kell, de bezzeg a vékonyakat lehet vasalódeszkázni és Samu csontvázazni. lehet, nem alkatod miatt nem kellesz, hanem a prosztó megnyilvánulásaid miatt.


Megjegyzem, telefonról is lehet normálisan írni.

2020. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
85%

A se nem vekony se nem kover, az tipikus rejtett kifejezes, a de, picit telt vagyokra. Lehetsz kb 166 cm magas, es 79 kg, gondolom.

Mindenki azt latja meg, ami faj neki, es arrol magyarazkodik, amirol tudja hogy van.

Pl, tipikusan olyan emberek rinyalnak amiatt, hogy a diplomasok konnyebben talalnak part, akiknek spec nincs, es taglaljak napestig, hoy amugy ok ertelemsek, ilyesmi. Egy ertelmes, parkapcsolatban levo nem diplomas ember errol nem is tenne fel kerdest.

Erted a peldat 😎

Hagyd beken az embereket, es ne ocsarold a vekony alkatu noket. Fogadd el magad, vagy fogyj le. Bar valoszinuleg nem csak testi gondok vannak...

2020. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
Tele vannak az utcák undorító kövér emberekről, miről beszélsz. Ma egészségtelen dagadéknak divatos lenni.
2020. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Szép kis féltékeny szöveget nyomtál itt le a vékony nők ellen. Azért nem kellesz a pasiknak, mert műveletlen és rosszindulatú vagy. Üdv, egy telefonról író vasalódeszka.
2020. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Hadd találjam ki, 30-as BMI-vel rendelkező, rengő derekú Donna Tonna vagy.
2020. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Én vékony vagyok, kicsi mellekkel. Soha nem volt gondom a férfiakkal. Talán azért, mert rendben van az önértékelésem, és szeretem a testem. Nem irigykedek a nagymellű lányokra, habár tudom, hogy sok pasinak az jön be. Akinek az tetszik, az olyat választ. Én gyerekkorom óta sportolok, sportos és karcsú vagyok, a páromnak ez jön be. Két barátjának meg a melles, fenekes lányok. De a kisebbségi komplexusos nőket messziről kerülik, mert csak a gond van velük.
2020. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

" se fenék, se comb, csak a csontok"


Azt ugye vágod, hogy ezeken lehet változtatni?

2020. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
#9, persze, csakhogy esetemben egy durva, élhetetlen diéta oldaná meg ezt is, mert a háttérben ilyen jellegű probléma áll (+ alapból is ektomorf/aszténiás testalkat). Nekem ez már nem fér bele, van elég bajom anélkül is, hogy rácsavarodnék erre és sanyargatnám magam.
2020. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!