Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb férfinak miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfinak miért a "vasalódeszka"-alkatú csajok kelle (né) nek?

Figyelt kérdés

A én kolégáim a kifejezeten sovány nők után ezsi a fene. Akiknek nincs melle meg s###gge, pedig sokan azt mondják, hogy "a kutya játszik csntokkal", mégis z megy sorozatba h azt fejtegetik, mimindennnnt művelnének a Katival vagy a Marival(ezek csak példa nevek), aki persze úgy náz ki mint Samu, a csontváz nno biosz órán, és a csávó hasát széjjelszúrná ezek a nők bordái..... Nem azt mondom én se vagyok elhízva, kötzepes, nem sován és nem is kövér ealkatú vagyok, és engem még se akarnak. De pesze olyan "kapcsolatba", "viszonyba" persze én meg bele se mennék, ahol """a hím egyed csak párosodni akar"""....



Bocsi a helyesírásért telefonos vagyok



2020. ápr. 11. 16:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%

Milyen probléma áll a háttérben?

(Én is ektomorf alkat vagyok egyébként.)

2020. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

Hát vasalódeszkának se neveztek még, Samunak pedig pláne nem.

Kis melleim és kis fenekem van, ezek viszont formásak, mert edzek rájuk. Utóbbi miatt a hasam is izmos. Ehhez még elég magas is vagyok, így testesebb, irigy nők gyakran szóltak már be, és valamiért ezt "szabad", de fordítva már menne a hiszti.

A barátomnak így tetszem (ahogy magamnak is), de például az ő testvérének már a teltebb nők jönnek be. Megjegyzem, van ilyen alkatú barátnője.

Mindenkinek más jön be, de a féltékenykedő, másokra fújó jellem általában senkinek nem szokott bejönni. Biztos vagyok benne, hogy a személyiséged jobban elűzi a potenciális partnereket, mint az alkatod...

Megjegyzem, én is telefonról írok, szóval ezt is lehet normálisan.

22/L

2020. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%

"Milyen probléma áll a háttérben?"

IR, pajmzsirigy, NCGS, táplálékintoleranciák. (Diéta szempontjából még a reflux is figyelembe veendő lenne.)

2020. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
23%

A válaszolók nagyrésze miért annyira beszűkült, hogy a kérdező által említett közepes alkat már rögtön csak dagadt lehet?

Én valami ilyesmire gondolok:

[link]


Az általa írt típusra meg kb ez ugrott be:


[link]


(Oké, vannak csöcsök, mert a doktorbácsi csinált neki, de most az mellékes.)

2020. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%
14-es, ha a kérdező nem kell a férfiaknak az alakja miatt, ahogy ő állítja, akkor biztosan nem úgy néz ki, mint az általad linkelt. Ezek a nők nem szoktak a vékonyakra irigykedni, mert egy csomó pasinak ez jön be.
2020. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%
És mi van ha az arcod ronda, kérdező? Tudtad hogy 10/9 férfinek az arc fontosabb?
2020. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
Mert jól néznek ki.
2020. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%

És így néz ki a kérdező, aki a ""vasalódeszka"" csajokat kritizálja otthonról, a számítógépe elől, kezében az 1kg extra sültszalonnás chips-el:


[link]

2020. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha pasi lennék én ilyen nőktől menekülnék mint te... és nem a testalkatod miatt.
2020. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de hol van leírva, hogy mit találjak vonzónak és mit nem? Nem tudom irányítani, ez kialakult. Én sose mondtam, hogy csontokkal a kutyák játszanak és hasonló baromságokat. Mondják ezt az irigyek + 1-2 olyan bunkó férfi, aki valamiért ilyen stílusban szeretné a másik orra alá vetni a nemtetszését... (fordítva is ugyan úgy lehetne, de egyrészt szintúgy bunkóság, másrészt pedig ducibbra megjegyzést tenni valahogy társadalmilag is öngyilkosság)

Amit pl. #14-es linkelt: nem kérdés, hogy a 2. tetszik. De már csak baráti körömből kiindulva az 1. is igencsak nagy népszerűségnek örvend! Egyébként pedig elárulom, hogy nekem se a nagy fenék és se a nagy mell nem tetszik. Sokkal szebbnek találok egy kicsit és formásat, mindkettő esetén. Nem kell mű mell (alapvetően nem is tetszik), meg semmi ilyesmi, minden naturálban tökéletes. Alak terén pedig a vékony. Nem kell félteni a bordáktól sem, köszönöm! :)

Egyébként pedig lehet felőlem valakinek az alakja tökéletes, ha az arca kiábrándító számomra. De még a stilus is szamít! Ami a párkapcsolatot illeti, oda pedig több is kell, mint egy jó külső/megjelenés. Ne legyél féltékeny! Ha nem vagy elégedett magaddal, ott a változás lehetősége, egyébként pedig lényegében nincs olyan testalkat, ami ne tetszene valakinek és kifordítva is igaz: mindig lesz olyan, aki(k)nek nem tetszik.

2020. ápr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!