Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes emberek miér itt élik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes emberek miér itt élik ki a flusztráltságukat?

Figyelt kérdés

Már sorban vagy az 5ik privát levél jön egy roven nevű felhasználótól.

Kezd elegem lenni belőle, nem baj ha valaki nem tud helyesen írni, okés ezen még túllépek, de hogy fogalmazni sem bír érthetően, meg hogy magát valami hű de okos embernek (nőnek, férfinak?) próbálja beállítani....

Folyamatosan azzal jön hogy aki itt irkál az nem normális, én sem vagyok az...meg a kérdezők sem...

Ezek szerint te sem vagy az, ugye "kedves" roven?


2020. ápr. 11. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Siman tilthatok
2020. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
😉 már megtörtént.
2020. ápr. 11. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki zavar akkor le kell tiltani, engem is biztos sokan letiltottak már.
2020. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
85%

Fúmekkora mák, hogy nem Noren-t írtál :D


Szóval...nézzük reálisan.

Alapból erős férfitöbblet van az oldalon.

Néhányan egyedülélő, párkapcsolatra is alkalmatlan legények.

Képzeld el, hogy ők most a kijárási tilalomban a saját gondolataikkal vannak összezárva (minden nő qrva, én vagyok a született adonisz, én nem tehetek róla, hogy nincs senkim, megazelőző 5 is megcsalt).

Nos, általában önértékelés híján vannak,

és konkrétan egymást húzzák itt.

A minap is volt egy egészen egyszerű kérdés, hát úgy elfajult, hogy a végén KKK gyűlésnek tűnt számomra az egész.


Ja igen, és a miért:

figyelem.


Figyelmet kapnak egymástól, és megerősítést.

2020. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írt a héten, végig sem olvastam a zagyvaságát, csak tiltottam. Ráadást baromira félreértelmezte az írásom. Szívesen beszélgetek, de a hülyeségekre nem vagyok kíváncsi.
2020. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Noren : 🤣 haha

Nem te még nekem nem írtál privátot szerencsére 😁

Szerintem a te válaszid még tökre okésak, akkor is ha nem értek velük egyet.

2020. ápr. 11. 17:48
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Én a következőtől kapok hülyét:


Jönnek a kérdések, elolvassuk figyelmesen, próbálunk rá használhatóan és őszintén reagálni - és akkor egyesek azzal töltik az idejüket (50% alattiak főleg), hogy rárepülnek a kommentekre, és váltig állítják, hogy az hazugság. A kérdésre nem reagálnak érdemben, csak a válaszolókat minősítik az általánosításukkal.

2020. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen sajnos nagy divat , és szórakozás lett a neten történő okoskodás, egymás szidása, beszólogatás, kioktatás, valamiért muszáj az embereknek belekötni a másik kommentjébe....nem értem miért.

Ahány ember annyi féle tapasztalat, megközelítés... Attól mert valaki másként látja a dolgokat még nem kellene lehülyézni, és belekötni. De valamiért mindig rá akarják az emberek kényszeríteni a saját látásmódjukat a másikra.

Míg személyesen nincsenek ekkora viták, addig neten olyan szinten el van már ez terjedve , hogy nagyon.

2020. ápr. 11. 18:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte tiltogattam mindenkit. Aztán rájöttem, hogy egyszerűbb, ha meg se nézem az üzeneteket. Egyszer nem kaptam olyan üzenetet, amit kár lett volna kihagyni. Gondolom, azóta se. :)
2020. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nektek is írogat? :D


Értelmetlenül fogalmaz és semmi konkrét témája nincs, kb annyit tudsz rá mondani, hogy "ok"

2020. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!