Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha egy férfi felajánlaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha egy férfi felajánlaná hogy nem kell beleadnotok az albérletbe, sem a rezsibe belemennétek?

Figyelt kérdés
Ha cserébe nem vár el semmit persze.
2020. ápr. 13. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Mi így élünk.Ez nem kérdés volt,hanem alap a párom részéről.Szívesen beleadnék,de nem engedi.
2020. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Hiába nem vár semmit cserébe, előbb-utóbb úgyis elérkeznének a "bezzeg ingyen it lakni azért jó volt" kategóriájú szemrehányások.
2020. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Út ...jól írja. 😀
2020. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hiszen van saját lakásom, eszembe se jut másnak fizetni.
2020. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Simán lehet, hogy sose fog érte semmit várni. Nem kell mindig találgatózni, de alapvetően én nem engedném, hogy csak úgy ott lakhassak. Amennyit tudnék, adnék bele magam miatt.
2020. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor legalább a rezsibe befizetnék. De gondolom, ez mondvacsinált kérdés, mert nem jellemző a férfiakra az ilyen, pláne érdek nélkül. Ott tudom elképzelni, ahol a pasi 50, a nő meg 20, aztán kitartja, mert ennyit megér neki a fiatal punci. Egyébként barátnőmnek olyan pasija volt, aki még a lakáshitelébe is be akart vele fizettetni a rezsin kívül, a többi pasi meg őnála lakott és nem fizettek semmit (konkrétan a kaját se).

Esetleg nem valami olyan hirdetés ihlette a kérdést, hogy férfi kiad a lakásában egy szobát kizárólag csinos, fiatal lány részére

2020. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*természetesen ingyen
2020. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Komikus lenne, hogy a saját lakásom fenntartását ő fizeti. Ha diák lennék vagy nem lenne stabil jövedelmem, lehet, hogy rábólintanék, de túlvagyok már azokon az időkön, mikor nem tudom, mennyit fogok kapni az adott hónapban. Egyszerűen nem érezném fairnek
2020. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mivel van lakásom, nem fizetnék sehova albérletet, rezsit meg én sem fizettetek vele az én lakásomra, wtf.
2020. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Én leírtam ide régebben egy kérdésre válaszolva, hogy simán ki szoktam fizetni a barátnőim számláit.


0% és "Rohadférfiállatmegakarodvennidögöljmegsugardaddyféreg!!!" válaszokat.


Ettől függetlenül én sosem kérek és fogadok el pénzt a lánytól, ha nálam lakik, és nem kérek cserébe extra szexet, és nem is dörgölöm az orra alá. Mondjuk én egészséges FÉRFI vagyok.

2020. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!