Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a helyemben belemennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben belemennétek a "játékba", mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel meló kapcsán találkoztunk, és jelenleg is együtt dolgozunk. Mindig tesz valami, általában pozitív megjegyzést arra, amit csinálok. Mondjuk néha zsörtölődik velem, néha meg heccel, de ez 60-70%-ban kb. csak provokáció, nem komoly. Bár jó kérdés miből lehetek biztos ebben, mert nem beszél magyarul, csak pár szót, de ez ilyen szia, köszönöm, örvendek, elnézést stb. szinten ki is merül. Én se beszélem az anyanyelvét, úgyhogy főleg angolul és nonverbálisan folyik köztünk a kommunikáció. S mivel így jobban figyelek a gesztusaira, észrevettem, hogy gyakran lopva rámnéz, számos alkalommal pedig rajtam is felejti a (lélegzetelállító) tekintetét, hosszú másodpercekre (kb. 3-5 bár nem számolom, mielőtt ezt hinnétek - és nyilván ez azokra a pillantásokra vonatkozik, amikor nem okkal néz rám, csak úgy, tehát nem beszélek hozzá, épp nem együtt csinálunk vmit, nem rólam van szó (bár tudja fene)). Sokszor érzem úgy, mintha bizseregne a bőröm vagy nem tudom, és mikor körbepillantok, ő épp rám néz, vagy mögöttem áll. Néha rám mosolyog., de szinte úgy mintha zavarban lenne, ez a kifejezés áll hozzá a legközelebb, bár nehéz őt zavarba hozni. Ami még furcsa, hogy olykor csak úgy spontán elkezd tekeregni, mint valami kígyó, vagy épp úgy rázza magát, mint egy vizes kutya :D és ezzel mondani akar valamit. Komolyan mondom, ezzel közölni próbál velem valamit (olyan is van, hogy spontán táncra perdül, de most kifejezetten arról beszélek, mikor a közelemben ellkezdi riszálni, tenni-venni magát, és közben rám-rámpillant fél szemmel).

Én ezekből (is) úgy hiszem, hogy esetleg érdekelhetem, és bevallom, van benne valami nagyon vonzó. Most szépítsek?? Állati dögös, a többi csaj mind rá akar cuppanni. Én viszont hezitállok, mert egyrészt jelenleg munkakapcsolat van köztünk, másrészt viszont külföldi:/ Fogalmam sincs mit tegyek. Néha még azon is elbizonytalanodok, hogy mindez, amiket elmondtam, részéről jelentenek-e valamit. Szerintetek?



2015. nov. 24. 16:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Senki?? Annyira tanácstalan vagyok:(
2015. nov. 24. 18:55
 2/9 Fish1 ***** válasza:
Kapcsolat szintjén biztos nem mennék bele, mert mint írod, a kommunikáció elég akadozó. Ha probléma lenne a kapcsolatban, hogy beszélnétek meg? A kommunikáció az egyik alapkő, enélkül semmi sem fog működni.
2015. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon igaz! Mondjuk amit feltétlenül meg akarunk beszélni, azt sikerül, akár "Activity-zve" is megértetnünk a másikkal, csak ezek az utalások mennek az agyamra, már olyan szempontból, hogy folyton azon filózok, vajon tetszek-e neki.
2015. nov. 24. 19:17
 4/9 A kérdező kommentje:
A kulturális különbségek viszont kifejezetten aggasztanak, akár rövid, de főleg komoly kapcsolat szempontjából. Vagy egyáltalán észrevenném-e, ha nem gondolná komolyan, vagy pofára esnék? Mert származásából és személyiségéből fakadóan is nagyon udvarias, figyelmes a nőkkel, ami nálunk már olyan ritka, hogy flörtölésnek számít inkább. Viszont az biztos, hogy más lányokkal nem szemez ennyit. A csajok bámulják, de körülöttük nem sündörög ilyen sokat, ám a bókolás, heccelés ugyanúgy megy velük is. A táncikálás ellenben szinte mindig a közelemben történik, bár az biztos, hogy mindenki felfigyel rá, aki csak észreveszi, annyira egyedi a mozgása. Ez a riszálás kikészít. A minap olyan jelentőségteljesen nézett rám utána, mintha csak azt mondta volna: Nézd, ez van, miért nem fogod végre fel? Miért nem mondasz semmit rá? Közben meg fogalmam sincs mit akar ezzel, kivéve, ha azt, hogy vérvörös legyek, mert az bejött. Holnaptól napszemüveget fogok felvenni :D Igaz tél lesz lassan, de bánja fene!
2015. nov. 24. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:

" spontán elkezd tekeregni, mint valami kígyó, vagy épp úgy rázza magát, mint egy vizes kutya "


Ne haragudj, de ezt elkepzeltem es olyan jot nevettem rajta :-)

Na de a viccet felreteve, szerintem varjal vele. Nekem is kulfoldi a baratom es sok a gondom a kulturalis kulonbsegekkel. Raadasul mumkatars. Na ez meg neha nagyon zavar. Munkahelyi pasival akkor kezdj ha tutira kell, mert melohelyen egynel tobb ferfival nem jo probalkozni, mert megleszel belyegezve. Ismerd meg mielott elcsavarja a fejed, legyel esznel. Azt mondjuk nem mondtad milyen szarmazasu. Nem akarok itelkezni, de vannak olyanok akikkel a szarmazasuk es igy a kulturajuk miatt nagyon nehez dolgod lenne.

2015. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Török :/
2015. nov. 26. 22:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Kiakaszt amúgy a drága :D Reggel szélesen rámosolyogtam, mire egy mosoly volt a válasza, de egy "Ezt kikérem magamnak! Mit akarsz tőlem?" arckifejezéssel. Elrontotta vele a napom :( És feldobta. Valahogy mindkettő. Aztán meló, meló és annyi meló,hogy nem engedhettem meg magamnak az agyalást, de szünetben odajött, egyenesen hozzám, senki mással nem állt szóba, mintha észre sem vette volna a többieket. Fél szemmel figyeltem, egy köteg agyon szorongatott papír fölött, ahogy odasiet az asztalhoz, ami mögött ülök, két csészével a kezében, majd leült a sarkára, háttal nekem. ??? Majd átnézett a válla felett, megfordult, és úgy lógatta le mellettem a lábait, és addig ficergett, hogy hozzám érhessen. Kávét hozott nekem, és pontosan tudta, hogyan szeretem <3 (: . De úgy higyjétek el, akkor egy szót sem szólt hozzám! Odaadta, úgy, hogy ügyetlenül hozzáérjen a kezemhez, én megköszöntem, de csak nézett komolyan. Megitta a kávéját, megvárta, hogy én is megigyam, miközben méregetett, én hálásan mosolyogtam (asszem, bár nem láttam magamat), majd leugrott az asztalról, fogta a csészéket, és elment. Majd melóztunk tovább. Rámosolyogtam, mire kaptam egy kávét? Lehet én vagyok összezavarodva, de fogalmam sincs mit kezdjek ezzel. Főleg, hogy nem mondott semmit. Őrület.
2015. nov. 26. 22:51
 8/9 omba ***** válasza:

Ezek a kutúrális különbségek:

"spontán elkezd tekeregni, mint valami kígyó, vagy épp úgy rázza magát, mint egy vizes kutya :D és ezzel mondani akar valamit. " - lehet, hogy náluk ez azt jelenti, hogy gyere, dugjunk egyet, te meg nézel ki a fejedből..

Visszamosolyog, és te belemagyarázol egy "kikérem magamnak" arckifejezést....

Ha ilyen alap szinten nem megy a dolog, mégis hogy volna ebből valami szexnél több?

2016. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom "náluk" mit jelent (gondolom azzal a bizonyos nézéssel társítva felhívás keringőre), de ő azóta is illeg-billeg, tekereg, táncol, egyrészt szokása (a nekem címzett magánszámokat leszámítva is sokat és jól táncol, hasonló stílusban, csak szuggerálás nélkül) másrészt tetszeni akar, hogy felfigyeljek rá. Maga a tánc stílusa valóban a keletiessége, hastáncszerűsége miatt fura, nálunk egy férfi nem tekergeti a csípőjét például (vagy abban a minutumban kiröhögik és lehomizzák).

A mosolyhoz társított nézése pedig a csodálkozó nézése, már rájöttem. Rikán látom rácsodálkozni valamire, és a "kikérem magamnak" nézése majdnem ugyanez.

Sőt, tovább lépett az ostromlásban, kicsit sem ilyen finomkodó már :D

A kérdés: belemennétek ebbe?

2016. ápr. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!