Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek ezek közül mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek ezek közül mi számít leginkább, hogy legyen egy férfinek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy belsőre megvan benne minden, ami kell. Ennek fényében mire számítanátok tőle, mi mennyire lenne fontos számotokra? Ha nem is olyan szinten, kizáró ok, ha nincs, de azért szempont a párválasztásnál.


1. saját autó

2. saját lakás

3. minőségi ruhák, drágább karóra, jó mobil

4. diploma

5. normális kereset (nem sok, mondjuk havi 250-300)

6. extrább kereset (500 és afölött)

7. jóképűség

8. izmos, ferfias test

9. felsőkategóriás autó

10. luxus kategóriás lakás

-egyéb - mi?


2020. ápr. 13. 23:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi, de a belsőhöz kicsit hozzátartozik a külső is. Pl. ha belső érték, hogy legyen egészségtudatos, törődjön az erőnlétével, fittségével, az adja a 8-at, sok sok más (most had ne részletezzem) meg minimum az 5-t. Talán ezek. Nekem tetszen az arca, vagy valami miatt legyen szexi, még ha nem is az a normál ételemben vett jóképűség.
2020. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek. Ezért is próbáltam úgy fogalmazni, hogy némileg arra is irányuljon a kérdés, hogy a számodra fontos belső tulajdonságoknak milyen manifesztációjára számítasz, miből következtetsz esetleg arra a felsoroltak közül, hogy belsőre is megvan, ami számodra fontos. :) Köszönöm a válaszod!
2020. ápr. 13. 23:59
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Versenykepes diploma, de meg inkabb egy korrekt cv, munkatapasztalat. Akinek van normalis munkaelozmenye, az meg fogja keresni a szamara szukseges bevetelt,es ha elbocsatjak, talal mast.

Szerintem ez az alapfeltetele az eletben boldogulashoz, ebbol lesz kesobb auto v lakas v barmi amit finanszirozni szeretne.


Baratnom ferje pl 20eve keresi magat, mindenbe belefog, semmit nem vegez el, legtobbszor a baratnom a csaladfenntarto, neki van allando fix meloja amibol fenntartjak a 2 gyereket. Ilyen tipusu ferfi engem a sirba tenne, legyen barmilyen megkapo belseje.


Nekem a potencial kell egy emberben hogy kepes elboldogulni az eletben, jojjon barmilyen helyzet. A ferjem ilyen.

2020. ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
5, 7 es 8 amik fontosak (nekem a vekonyabb, szalkas alak tetszik, de mivel fontos szempont, szoval a 8-as pontot ugy veszem, hogy szamomra vonzo alakja legyen), a tobbi az maximum extra, de nem befolyasol semmit, ha nem rendelkezik vele a ferfi. Mivel alapvetoen atlagemberek kozott mozgom, ezert nem gyakori a luxuslakas es tarsai, direkt meg nem fogok ragorcsolni, hogy mindenkepp talaljak egy ilyen ferfit. Mondjuk atlagemberek koreiben is manapsag alap a jo mobil, normalis ruhak es tarsai, legalabbis az en tarsasagomban mindenki kulturaltan oltozik es draga mobilja van, de mondjuk utobbit total leszarom, kinek milyen telefonja van, ezzel kapcsolatban maximum annyi, hogy technofob emberrel sosem jonnek ossze, aki azt se tudja hol jar a technologia meg azon a velemenyen van, hogy “ha’ minek okostelefon, hivni lehet a Nokia1998-al is, az a dóga a telefonnak”... (nem tudok Nokia tipust fejbol, az 1998-al az evre celoztam, hogy kb akkor adtak ki mondjuk.)
2020. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

Fontossági sorrendben:

8, 7, 2, 1, 5, 3.

2020. ápr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Ezek az emberek akik 250-300-ra azt mondják, hogy nem sok, azok hol élnek? Ahol én ott 180-nak már örülsz.
2020. ápr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%

Ha nőd van, akkor igenis kevés a 350.

Főleg az elején.

Elvinni ide-oda, venni neki valamit, kinyalni a seggét.. Ezek mind kiadások!

2020. ápr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

4

5

8

2020. ápr. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Ápolt legyen, az nálam sokmindent visz.

Nem baj ha nincs diplomája, értelmes, világ dolgaira nyitott férfi legyen.

Ezen kívül: 1.,5.,8

2020. ápr. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Ez egy igazán értelmes kérdés :)


Javaslom a kérdezőnek az énhazugságok témát.


Találkoztál már akár férfivel, akár nővel, aki azt mondja, hogy ő milyen felszínes, vagy pénzéhes, neki ezek a dogok számítanak? A fenéket, mindenki elmondja, hogy ez mennyire nem fontos, aztán a végén mégis a nagycsöcsűt, vagy a gazdagot választják, de persze mindenki szerint a belső ami egyedül számít :)

2020. ápr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!