Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lehet bírni, ameddig újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillav kérdése:

Ki lehet bírni, ameddig újra találkozhatunk?

Figyelt kérdés
A vírus miatt nem találkozhatok a párommal, ameddig korlátozás van, biztos nem. 5 éve vagyunk együtt, szeptemberben költöznénk össze, mikor már mindketten cégnél vagyunk gyakorlaton és van pénzünk. Addig sajnos ez van. De egyre jobban elkeserít, amiket olvasok, hogy lehet, több éves korlátozásokra kell számítani. Hogy lehetne kibírni több évig? Ezen kívül egy kapcsolatom volt, az pont a távolság miatt ért véget. Sajnos mivel csak negatív dolgok érnek ezzel kapcsolatban, kezd visszatérni a depresszióm, amiből évek alatt jöttem ki. Erre rátesz egy lapáttal, hogy a nagypapám él már csak nagyszüleim közül, de nem túl jó az egészsége, nincs már neki hátra, maximum 1-2 év. Lehet, hogy már többet akkor nem is láthatom. Tudom, hogy sokan vagyunk most ilyen helyzetben, ti hogy birkóztok meg ezzel a nyomasztó helyzettel? Elfogadjátok, hogy akár évekig nem láthatjátok a párotokat, családtagokat és ennyi?
2020. ápr. 14. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz ez több év. Pár hónap még igen. De ne aggódj. Nem lesz még több évig karanténban az ország. Az operatív törzs szerint június- júliusban lesz a tetőzés. Onnantól egyre kevesebb lesz a fertőzött. Egyébként ki lehetne bírni. Nagyon szar lenne, de akik igazán szeretik egymást, azok ettől csak megerősödnek. Minden rendben lesz idővel.
2020. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még annyi, hogy én sem látom most a páromat, egy hónapja már. Borzasztóan hiányzik, de mind a ketten igyekszünk lefoglalni magunkat. Nagyon fontos, hogy keress olyan tevékenységeket, amik lekötik a figyelmed. Beszélj a pároddal amennyit csak tudsz. Fel a fejjel és kitartást! Fogod te még látni a nagypapádat! :)
2020. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Majd most kiderül.

Ez egy jó próba.


Ha nem bírjátok ki, akkor jobb is ha vége

2020. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)))

Igen, én is próbálom úgy felfogni, hogy egy próba. De a hideg kiráz, hogy nem tudom meddig lesz ez a távkapcsolat :( Vannak gondok a szüleimmel, rajtuk kívül meg az idős nagypapám van, mondhatni senkim nincs a barátomon kívül és nagyon rossz, hogy nem vele vészelem át ezt az időszakot. Természetesen aggódom a többi emberért is, eszembe sem jutna, hogy leutazzak hozzá. Sok a rossz dolog most és ő csak a neten keresztül van ott. És hát persze nem akarom, hogy a beszélgetéseink csak a nyavajgásomról szóljanak, az most nagyon negatív lenne. Szóval próbálkozom...

A papámat meg nagyon sajnálom, sajnos mióta megözvegyült, sokat iszik (előtte is) és eddig az volt az élete, hogy mentek az unokái, gyerekei hozzá. Most meg senki, attól félek még jobban az alkoholhoz fordul és akkor az idő még jobban fogy, amit vele lehetnék. :(

2020. ápr. 14. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Részvétem, és kitartást neked! Ha szeretnéd valakivel kibeszélni, írj nyugodtan!
2020. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!