Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt bírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4eve vagyunk házasok a férjemmel, 1 éve nagyon megromlott köztünk a kapcsolat. Minden nap a vita a veszekedés, nincs szinte semmi testi kapcsolat, itt nem csak szexre gondolok de simogatás, csók sincs. Ha mondom neki beszéljük meg, terel vagy kiabál szerinte minden rendben. Nagyon elfáradtam lelkileg. Nagyon fiatalok vagyunk én 29l ő 31 férfi.
2019. ápr. 18. 15:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

Kezdj el te kedveskedni neki, puszilgasd, simogasd meg a kezet ha pl.elmész mellette, és figfyeld a reakcióit. Ha nem húzódik el, netàn ő is viszonozza, akkor ebből a parazsat fel lehet csiholni.

Ha nem érsz vele semmit, elhúzódik v közömbös, akkor keress egy jó válóperes ügyvêdet.

2019. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat próbáltam, de elhuzza magát,este ha bejön szobába alig ad puszi és elforul alszik. Vagy be sem jön ameddig fent vagyok. Nehezen viselem magam okolom hogy undorító vagyok, pedig nem kellene...
2019. ápr. 18. 15:35
 3/21 anonim ***** válasza:
Megcsaltad e esetleg , vagy bármiveel megbántottad-e? Mire fogja h nincs szex? Ha próbálkozol, mivel utasít vissza?
2019. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg! Simogatom puszilni próbálom, de ellöki kezem vagy fejem. Este ha odabujok elfordul vagy ellök hogy nem akarja nincs kedve
2019. ápr. 18. 15:42
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
A végtelenségig lehet csinálni, csak épp egyetlen napig sem érdemes. Mi lenne, ha őszintén elfogadnád a férjedet olyannak, amilyen? Előbb-utóbb elege lesz a férjednek, hogy folyton cseszegeted. El fog hagyni. Szomorú lennél miatta? Biztosan nem tökéletes a férjed, de becsüld őt meg. Őt választottad a társadnak, megígérted neki, hogy vele leszel jóban-rosszban. Ez egy elég súlyos döntés, feltételezem jól átgondoltad. Emlékszel még miért döntöttél így? Persze, ha már nem tudod megbecsülni a férjedet, semmi jót nem tudsz rá mondani, akkor tényleg jobb elválni.
2019. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Most akkor még én vagyok a hibás hogy napi szinten harcolok azért amit ő látszólag nem akar? Tudod te milyen érzés mikor jelen pillanatban 4honapja ebben az évben 2 volt szex az is sitty-sutty neki legyen jó? Nem csak a szegény férj létezik....
2019. ápr. 18. 15:45
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Szó sincs "szegény férjről". Neked lenne jobb, ha nem csak a hibáit látnád. Neked lenne könnyebb, ha elengednéd a mindennapos küzdelmet. Neked lenne nehéz, ha úgy hagyna el, hogy nem vagy rá kész. Valahogy eljutott idáig ez a kapcsolat, nem tudom hogyan és nem is lényeges. Valamiért összeházasodtatok. Mi volt az? Valamiért még mindig együtt vagytok. Mi tart mellette? Esetleg ma este kérdezd meg a férjedtől, hogy miért van veled. Látod, hogy nem működik, ha a problémákra, a rosszra fókuszálsz. Próbálj meg a jó dolgokra koncentrálni. Valamit biztosan jól csinál. Biztosan nagyon sok szép közös emléketek van. Idézzétek fel ezeket. Egyébként min veszekedtek?
2019. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az a kérdés nem enyém!!!!!!!
2019. ápr. 18. 16:28
 10/21 A kérdező kommentje:
Mindennek a vita a vége, egy egyszerű szia után... Hazaerek munkából, semmi szia semmi rám néz és csapkod konyhán pedig rend van tisztaság mindent megcsinalok.. Ha ő ér haza mondom neki szia édes milyen napod volt? Szr... És csapkod... Nem értem... Nem érzem benne az akaratot
2019. ápr. 18. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!