Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen feltételnek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feltételnek kell megfelelnem, hogy szexkapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 22:59
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Legyél nő.


Ha nem, akkor is.

2020. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
találj egy olyan embert aki szintén csak ennyit akar és nem találjátok egymást taszítónak
2020. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Barnabas333 ***** válasza:
Egyes leírta, de gondolom férfi vagy. Nekem csak egyszer volt szexkapcsolatom 7éve egy sportos nővel. Azóta se sikerült újra, most lenne egy hölgy, de 250kmre él. Férfinak ha nem iszonyat sportos és fiatal szinte lehetetlenség...
2020. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barnabás, ez valamilyen szinten hülyeség. Az én "partnerem" se agyon sportolt, sőt...még kis pocakja is van, de nem érdekel ;)


Kérdező, szerintem itt nincsenek úgymond feltételek. Vagy mire gondolsz pontosan?

Szerintem ha egy ilyen lánnyal/nővel találkozol aki szintén csak ennyit akar, az rögtön kiderül.

Ha megvan a kölcsönös szimpátia, és egyik fél sem akarja lekötni magát, már mehet is a dolog.

2020. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyél teljesen önmagad,akkor esélyed van megtalálni azt, akivel passzolsz. Sok pasi előadja magát valamilyennek, amiről azt hiszi, a nő elvárja. így disszonáns lesz az egész és kiábrándultság lesz a dologból nagyon hamar.

Sokfélék vagyunk. Ne sablonoknak akarjatok megfelelni.


Egyébként én itt találtam szexpartnert úgy, hogy nem is kerestem. Az intellektusával fogott meg. Személyesen pedig az őszinteségével, korrektségével. Ritka az ilyen pasi. Kincsként próbálok vigyázni rá :)

2020. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!