Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó döntés? Ha kitartóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó döntés? Ha kitartóan próbálkozom az exemnél, reménykedve az újrakezdésben, vagy feladom, és azonnal elfogadom az elutasítást?

Figyelt kérdés

Tudom, aminek vége lett, annak vége lett. Sok helyen mondják ezt.

En most egy másik kérdésre szeretnék választ kapni. Tegyük fel, hogy egy már lezárult kapcsolat mégis menthető lenne. Hogyan érdemes közeledni felé? Kitartóan, fogadkozva hogy bizonyos változtatásokkal működhet a dolog, vagy elfogadva a legelső nemleges választ?! Előbbinél ugyebár felmerülhet a zaklatás gyanúja, meg hogy nem szállok le róla, amit semmiféleképpen sem szeretnék. Utóbbinál viszont hiheti azt hogy ha ilyen könnyen feladom akkor biztos nem is érdekel annyira.


Remelem érthető. Hogy látjátok?


F, felnőttek vagyunk.


2020. ápr. 17. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Megmondanàm neki:

Szeretlek, szeretném ha egy pàr lennènk megint. Kérlek ne dönts azonnal, gondolkozz ezen egy hetet.

2020. ápr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk az is kérdés, hogy ki szakított kivel...?

Ha ő szakított, annak oka volt (mondjuk mindegy ki szakít, annak ok az van), de akkor biztos hagynám.

Na meg, hogy mi volt az ok, mennyi idő után és mikor?

Ezek hiányában nehéz erre válaszolni.


Ha magamból indulok ki, engem zavarna ha az ex visszaakarna mászni az életembe, hisz nem véletlen mentünk szét.

Egyszer adtam második esélyt (több mint 10 évig voltunk együtt), mert naív voltam és megsajnáltam. Azóta is bánom, mert csak pár hónapot húztunk ki pluszban és még a végén ő szakított...


Szóval én szerintem engedd el. Nem véletlen mentetek szét. Egy db-ig sz*r lesz, aztán majd jön egy új, egy jobb és szép lassan elfelejted.

2020. ápr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek a megválaszolásához tényleg több infó kéne. Nagyon nem mindegy, hogy miért volt a szakítás, meg mikor történt stb. Minden eset más.
2020. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!