Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki volt már ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már ilyen helyzetben, mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal, össze is költöztünk, tavaly nyáron eljegyeztem. Az utóbbi pár hónapban megváltoztak a dolgok, sok a veszekedés, megromlott a szex, nem törődik velem, elutasító.

Van egy lány ismerősöm akihez közelebb kerültem az elmúlt hónapokban, egyfajta barátság extrákkal kapcsolat alakult ki köztünk. Jó vele a szex, tudunk beszélgetni, nem elutasító, törődik velem. Szeretem a páromat, néha vannak jó napjaink, de többségben sajnos rossz, viszont sokszor a lány ismerősöm jut az eszembe, hiányzik, jelenleg egyedül van, de belegondoltam már abba, hogy idővel lesz valakije, és ilyenkor mindig féltékeny leszek.

Az elmúlt 1-2 hétben távolságtartóbb lett velem a lány ismerősöm, ami rosszul esett, én arra gondoltam, hogy talán belémszeretett, azért távolodik tőlem. Elmondta, hogy szó sincs erről, jó a szex, de neki ennyi. Belefáradt ebbe az egészbe, a titkolózásba, hogy nem tudom mit akarok a páromtól, egyik nap szeretem, másik nap meg neki panaszkodom ami sajnos igaz. Majd azt mondta szeretné lezárni ezt az egészet, kényelmetlen már neki, maradjunk csak barátok. Azóta eléggé magamalatt vagyok, nemsokat beszéltünk, hiányzik, vágyom rá, viszont a páromba vagyok szerelmes, vele képzelem el a jövőmet, de mégis hiányzik a másik lány is, nem akarom elengedni.

Haragszom magamra, hogy ezt tettem a párommal, és azért is haragszom, amit a másik lánnyal tettem, fogalmam sincs mihez kezdjek..


2020. febr. 24. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Undorítö féreg vagy, sajnos a rosszabbik fajtából: a nárcisztikus önsajnáltató döntésképtelen fajta. Nem ,nem rossz indulatból mondom. Mintha csak az exem írta volna ezeket a sorokat, aki tönkre tette az én életemet is -akit eljegyzett, és feleségül is vett, de minek- illetve a ,,másik lány" életét is -aki azóta is pszichiáterhez jár.


Akkor nem utáltad magad ,mikor jól megtömted a másik lányt ? Nem utáltad magad mikor éppeb elélvezett a farkad a másik lány suncijába? Mikor őt csókoltad, nyaltad, nem utáltad magad ? Persze, gondolom sírva dugtad meg , és sírva dugtad utána a ,,szerelmed" (lol) is.

2020. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg mindkettővel a kapcsolatot. Jobbat érdemelnek egy ilyen köcsögtől, mint te.
2020. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek nem is értem a kérdést. Ha hónapokig nem volt gond hogy csalod a párod most már ne legyen az. A szerető közölte hogy nem kér belőled meg ebből az egészből. Mi a kérdés? Hogy maradj e a lánnyal akit átversz? Hogy kibe vagy szerelmes? Mert hogy nem a párodba az tiszta sor különben nem a másik lányon járna az eszed és nem zavarna hogy nem lesz több dugás nem lennél féltékeny és nem fájna hogy távolodik. Ellenben zavarna hogy a párod ugyanezt megtette már rég. Vagy az a kérdés maradj e egy elhamarkodott eljegyzés miatt egy olyan kapcsolatban ami már két év után halott? Hogy megments e egy kapcsolatot amiben nincs hűség nincs kommunikáció nincs tisztelet? Valójában már szeretet se nagyon az alapján amit írtál.

Mi a kérdés?

Az általános válaszom hogy lépj ki hagyd a szeretőt és kezdj új kapcsolatot de csak amikor úgy érzed a hűség már nem csak pár betű egy sorban a számodra.

2020. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben az abszolút minimum, hogy őszintén elbeszélgetsz a pároddal, megvallod neki, ami történt a másik lánnyal és az érzéseidet is. Őszinteség nélkül ugyanis minden párkapcsolat halálra van ítélve. Lehet, hogy a hallottak alapján úgy dönt, elhagy, s innentől a dilemmád meg lesz oldva, két szék között a földre ültél, előfordul az ilyen. Új életet kezdhetsz, persze legalább egy fél évnyi magadba szállás után. Ha pedig megbocsát, akkor a kapcsolatotokon aktívan kell dolgoznod. Nagyon-nagyon kevés nő viseli el, hogy a társa egy másik nőről is ábrándozzon, tehát át kell formálnod magadban a vágyaidat és mellette kell lélekben is elköteleződnöd - ehhez pedig legjobb, ha a másik lánnyal megszakítod a kapcsolatot.
2020. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vagy mint egy ovodas. Egy mondat se volt benne h probaltal volna valamit megoldani a kapcsolatodban mielott felrekefelsz.
2020. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát hónapok óta csalod a menyasszonyod, és csodálkozol, hogy megromlik a kapcsolatod. Ez komoly???

A szeretődnek is ennyi elég volt belőled.

Ne erőltesd a házasságot, a hosszú távú kapcsolat nem a te műfajod. Tudod, egy s2ar kapcsolathoz is két ember kell. Az egyik ugye te vagy....

2020. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 év alatt ide jutottatok?

Ha magadba nézel, tényleg így akarsz vele összeházasodni, gyereket tervezni, leélni az életed?...


Miért kérted meg a kezét, ha pár hónap alatt így tönkre hagytátok menni a kapcsolatot? Miért ragaszkodsz hozzá, ha közben mást választottál, más körül forognak a gondolataid? Miért?


Ezekre kéne válaszolni..

De hogy válaszoljak én is a magam részéről: a helyes döntés szerintem, hogy kilépsz a kapcsolatodból, nem pedig folytatod tovább így, mert így csak sz*kupacot építgetsz magad körül...

2020. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!