Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az ideális életkor egy férfinél, hogy apa legyen és miért? És mire mondanátok, hogy ebben a korban már elég késő?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 07:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Apám 43 éves volt, mikor születtem. Akkor sem volt alkalmas apának, de mindegy. Anyagi megfontolásból 30 alatt nőként sem vállalnék, a többi meg nem kortól függ.
2020. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Noblesse Oblige ***** válasza:

Egyénenként más. Az adott férfitől függ.

Apám utolsó gyereke 49 évesen született, és ő aktív, sportos férfi még mindig, tehát nem gond neki. Viszi a gyerkőcöket edzésre, majálisra, kirándulni. Elintézi a nagybevásárlást és mellette családfenntartó is. Egyáltalán nem nagypapás. Más férfi meg már 3X évesen is úgy él mint egy nyugdíjas.

2020. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő!
2020. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van olyan férfi, aki sosem érik meg rá. És van olyan is, aki nagyon hamar. Az én férjem 25 volt, mikor az első gyerekünk született. Én épphogy 27. De ő mindig is úgy volt vele, hogy amint lehet, legyen család. És tényleg olyan apa, hogy kétség sem volt soha, hogy ő erre már érett volt akkor. Kezdetektől imádta a lányunkat, mindenből kivette a részét, nagyon odatette magát. Mikor a fiunk született, 29 volt, ugyanaz az odaadás és lelkesedés. Még most sem vagyunk öregek, ősszel lesz 31 éves. Sosem bántuk, hogy ilyen fiatalon lettek gyerekeink. Többet már nem tervezünk, nekünk ez így tökéletes.

De látok olyan 40 körüli apákat is, hogy szégyen...

2020. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok érdekes és hasznos választ!

Felmerült bennem ez a kérdés, mert az új párommal mindketten szeretnénk majd családot, gyereke(ke)t. Én 26 éves nő vagyok, ő 34 éves férfi. Friss kapcsolat, de annyira harmonikus, boldog, sosem gondoltam túl a lelkitárs dolgot, de most egymásban megtaláltuk. Hihetetlen hogy szinte mindenben ugyanúgy gondolkodunk, egy-két kisebb dolgot leszámítva. A korábbi kapcsolatainkban ez nem volt jellemző. Még a hobbink is közös, és ugyanazok az elképzeléseink a családról, házasságról, háztartásról, munkáról, pénzről, egészségről, és annyi mindenről. Tökéletes a szex is, tényleg testi-lelki társak lettünk, minden szuper. De ott van ez, hogy ő 34 éves, és tényleg olyan jó lenne, ha fiatalon lehetne apuka, bár erről már úgyis lekéstünk :) Nagyon fiatalos, nyilván az is, de sportol, nagyon egészségesen él, fitt, aktív. De friss az ismeretségünk, februárban találkoztunk először, hamarosan szeretnénk már összeköltözni, de nyilván nem állnánk rá rögtön a babaprojektre, hisz először együtt szeretnénk lenni, ketten, összecsiszolódni, bár ez valószínűleg a fent írtak miatt gyors folyamat lesz. De akkor is, még pár évet számolnék a babáig, mondjuk 2-3 év, de addigra ő már 36-37 éves lesz.

2020. ápr. 18. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!