Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet még vagy már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még vagy már tényleg nem?

Figyelt kérdés

Exemmel nyár elején szakítottunk. Neki volt egy hosszabb párkapcsolata azóta, de egy két hete szakítottak. Rá egy hétre elmondta nekem, hogy szeret még és hogy szeretne velem lenni. Élőben sem volt baj, vonzódás megvolt, rajta is láttam, éreztem... a dolgok rendben voltak.

Egy két napja viszont benyőgte, hogy nem tudja elfelejteni azt a lányt, és hogy nem tud már rám úgy nézni, mint azelőtt. Szakítottunk, majd másnapra összejött a barátnőjével, aki nagyon messze lakik és a korahelyzet miatt a karantén végéig nem fognak találkozni. Nekem olyat mondott, hogy az alatt a lány alatt sokat gondolt rám és egyébként rendszeresen beszéltünk és tartottuk a kapcsolatot.

Tényleg lehet, hogy benne már nincs semmi irántam, annak ellenére is, hogy éreztem és láttam rajta, vagy csak túl friss volt a szakítás és még nem lépett túl?

Nekik nem fog így működni, és össze is van zavarodva. Nem igazán tudja, mit akar. Viszont én ezek után még mindig szeretem és vele akarok lenni(nem kérek beszólást)

Esetleg ezek után még lehet esély arra, hogy észhez tér és visszajön, mi egyébként napi szinten tudunk találkozni, vagy ez a szöveg tényleg igazi lehetett? Van, hogy a fiúk ilyen szövegekkel pattintják a csajokat úgy, hogy nem is igaz?

Egyébként a szex is jó volt, mondta is, hogy nagyon hiányzott neki és örül a jelenlétemnek.

Nem arra szeretnék választ, hogy ezek után hülye lennék leállni vele vagy hogy már most sem kellett volna. Hanem a kérdésemre. Köszönöm előre is!

19L



2020. ápr. 17. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja amit hallani akarsz. Addig kellettél neki míg a másik lány dobta, majd dobott téged ismét amikor összejöttek újra. Ahogy eddig, most is zsebben tart ha majd szüksége lesz valamire és elő kell rántania valamiért. Ennyi a történet.
2020. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!