Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet engem őszintén az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet engem őszintén az a férfi, aki egész nap nem keres csak ha én rá írok?

Figyelt kérdés

Van amikor csak akkor hallok felőle, ha én rá írok.

Azt mondja elfoglalt, de van látom, hogy fenn van facebookon is gyakran, de nekem nem ír, csak ha én rá irok. Nem szokott telefonon se hívni. Reggelente köszön, hogy jó reggelt ha eszébe jut , megszokásból , de sosem kérdezi, mit csinálok? Hogy vagyok? Mindig magamtól én "mesélek" neki.

Reagál de ennyi.

Semmi érdeklődést nem mutat irántam. De azt mondja imád.

Nekem viszont nagyon hiányzik.

Mindig keresem, irok neki.

Azt mondja ha ezt felhozom neki, hogy Ő is mindig gondol rám meg hianyzom neki attól ha nem ír.

Ha találkozunk néha elhúzza a száját amikor rám néz meg ..kicsit olyan hogy" na lathatsz itt vagyok" mintha csak en lennék érte oda".


2019. okt. 13. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeret téged ez a férfi. Sajnálom.
2019. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sem szeret. Való igaz, vannak emberek, akik nem szeretnek az interneten cseverészni, de ha valakit szeretek, akkor érdeklődök iránta.
2019. okt. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg nem szeret de nem biztos. Lehet, hogy csak passzív személyiség, aki soha nem kezdeményez és soha nem kérdez csak figyel és fülel. Az is lehet, hogy elkényelmesedett melletted és megszokta, hogy nem kell kérdezni téged anélkül is beszélsz.
2019. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Férfiként írom!


1.: Van aki felnőtt munkahelyen, felnőtt munkát végez, és nem egész nap a telefont nyomkodja, mint egy majom kiskölyök!


2.: ÉN, mindig feltételezem a másikról, hogy van magánélete, család, meló, suli,..., ezért nem zavarom.

2019. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne szeretne? Az, hogy valaki nem úgy szeret, ahogy elvárnád tőle, az nem azt jelenti, hogy nem szeret. Lehet nem tudja úgy kifejezni.
2019. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

A #4-esnek tökéletesen igaza van, ne a Facebook-on élj, nem ér rá mindenki egész nap a telefonjával játszadozni, a face-n lógni.

Ettől függetlenül ha "semmi érdeklődést nem mutat irántad" akkor áruld már el mi a szöszért futsz te utána? Keress magadban olyan partnert akit érdekelsz is nem pedig a kapcarongyának tekint.

2019. okt. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Én azt mondom így ismeretlenül, hogy nem szeret eléggé. Itt szerintem nem arról van szó hogy annyira nagyon elfoglalt, hiszen akkor egyáltalán nem lenne elérhető Facebookon, hanem csak nem áldoz rád kb. 30 másodpercet hogy érdeklődjön. De ez csak az én véleményem ... Próbáld ki azt, hogy nem keresed. Kíváncsi lennék mikor ír rád, vagy keres e téged egyáltalán. Aztán el tudod dönteni, mennyire is vagy fontos a számára és annak függvényében döntenél a hogyan továbbról.
2019. okt. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Nem.

Lányok: ne irkáljatok olyan pasiknak, akik mindig túl "elfoglaltak" ahhoz, hogy megkérdezzék, hogy vagytok.

2019. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem.Ha valakit szeretünk,olyan nincs,hogy ne legyen annyi szabadidőnk,hogy egy üzit dobjunk neki.
2019. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem szeret. És nem azért, mert nem csetelget veled. És igen, csak te vagy érte oda. Szerinted ilyen az, ha odavannak érted? :D
2019. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!