Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez velem? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez velem? Valaki esetleg már volt hasonló szituációban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9 hónapja szakítottunk exemmel, az egész kapcsolat összesen 3 hónapig tartott, megszakítással. Miután szakítottunk rá három hétre neki új barátnője lett, akit 3 hónap után eljegyzett és már a baba is úton van. A kérdésem az, hogy ez nekem miért esik rosszul? Hiszen másodszorra már közösen megegyeztünk a szakításról és én is már jó ideje boldog párkapcsolatban élek. Saját magamat sem értem. A rendes, segítő szándékú válaszokat előre is köszönöm.
2020. ápr. 17. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen szerintem nekem volt hasonló. Az exemmel én szakítottam, és könyörgött egy ideig , hogy béküljek ki vele de én nem akartam. Mára már új barátnője van és nagyon rosszul esik, pedig mai napig nem jönnék vele össze újra. Erre talán annyi lehet a magyarázat amit logikusnak tartok, hogy azért mivel együtt voltunk a palikkal, valamikor szerelmesek voltunk beléjük és felmerül a kérdés, hogy miért nem tudott ez kitartani és minden jól menni még ott voltunk egymásnak, miért egy másik emberrel kapja meg azt, amit velem nemtudott. Nem biztos hogy ez nálad is de mást nemtudok.

2020. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Mert úgy látszik a lány jobban lenyűgözte az exed, ha ennyire gyorsan elköteleződött mellette, ami egyebkent nem jellemző a férfiakra.

Azért az ilyen gyorsan köttetett frigyek nem is mindig boldogak hosszútávon, szinte nem is ismerik egymas valódi arcat még, lehet a baba becsúszott azert vette el a nőt ki tudja.

2020. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Ha mostanában kezdődött és/vagy felerősödött Benned akkor ez a koronavírus!👩‍⚕️👨‍⚕️😷🤒🤕

Túl sok a szabadidő, gondolom a facebookon meg tudod nézni, és rá érsz irígykedni. Pedig hidd el nem kell Őt irigyelni. Neked is mindened meg lesz, bízz az Úrban, fordulj Hozzá. Annyi Csodálatos igehírdetés, áhitat van most pont a vírus miatt. Egyet válasz ki, és figyeld, mit mond Neked ma az Úr!🙏

2020. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy rövidebb , pár hónapos kapcsolatom. Kidobott , majd új kapcsolata lett pár hét múlva. Gyorsan össze is költöztek.

Nagyon rosszul érintett , pedig maga a szakítás különösebben nem viselt meg , hiszen maga a kapcsolat sem volt valami hosszú. ( előtte csak több éves kapcsolataim voltak.)


Szerintem ez inkább az egodnak fáj.

2020. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak szimplán bántja az egódat, hogy talált egy jobbat.

(Ami persze idővel kiderül, hogy talán mégsem jobb.)

2020. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nők általában még a közös megegyezéssel történő szakítást is a lelkük mélyén személyes kudarcnak élik meg. Egy nőnek a női önbecsülését gyakran sérti, hogy nem sikerült egy kapcsolatot egyenesbe hoznia, még ha racionálisan menthetetlen is volt az. S erre egy hatalmas lapáttal rátesz, ha másvalakinek utána simán sikerül ugyanez. Olyan a helyzeted, mintha egy autószerelő volnál és órákig tartó bütyköléssel sem sikerülne sehogyan sem megjavítanod egy kocsit, aztán felbukkan egy mester, benéz a motorháztető alá, meghúz egy csavart és a kocsi azonnal indul. Égő helyzet.
2020. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már elnézést de miért ne lehetne jobb a másik, a következő? Az ember minden kapcsolatban tanul valamit, tapasztalatot gyűjt és minden szakitasbol elvileg okosabban jön ki. Minél több kapcsolat van mögötte annál jobban tudja felmérni a következő esélyest, felismerni a hibákat, bukkanókat stb. Vagyis jobban tudhat dönteni akár rövidebb idő alatt is. Persze nem garancia mert ugye még ott a másik fél aki szintén közre játszik meddig tart ki az új kapcsolat sőt gyakran külső behatasok is de attól még bizony lehet jobb az új pár. Mármint neki jobb, hogy jobban osszeillenek. Másnak ugyanaz az ember lehet nem lenne jó.
2020. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az exem 25 éves, a lány 19. Én pedig 21.
2020. ápr. 17. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:

" Miután szakítottunk rá három hétre neki új barátnője lett, akit 3 hónap után eljegyzett és már a baba is úton van."


Erős a gyanúm, hogy párhuzamos kapcsolatokat tartott, s nem melletted döntött.

2020. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az exed új barátnője nem nálad jobb, hanem őneki jobb.

Hogy értsd: ne mérd magad senkihez.

Te is ugyanolyan jó vagy, de csak az exed szempontja más.

Nem tudni ám, hogy mi fogja meg az embert, ha tudná, akkor nem lenne semmi titok, titokzatosság, és már nem is lenne érdekes.


Ne törődj vele.

Ne rágódj ezen.

Nem veled és nem benned van baj.

Sőt, voltaképpen senkiben sincs hiba.

Nem nálad volt a titok.


És akkor most előtted az élet.

2020. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!