Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akárhányszor eszembe jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárhányszor eszembe jut mindig újra látom. Történt már ilyen veletek? Miért vannak ilyen érzéseim, és egyáltalán lehet ez véletlen?

Figyelt kérdés

Egy csúnya fiúról van szó, mielőtt bárki jönne, hogy tetszik és azért érzek így.


Van egy srác akivel az elmúlt pár évben rengetegszer láttuk egymást, mindig különböző helyeken. De nem ismerem, soha nem beszéltünk, és mint mondtam egyáltalán nem egy szépfiú. Mégis mindig úgy éreztem, ha több nem is mi biztos nagyon jó barátok lennénk, meg értenénk egymást, vonzalmat is érzek iránta.

Volt, hogy minden áldott nap láttam, és mindig máskor. (szóval nem reggel ugyanakkor vártuk a buszt.)

Hetek óta eszembe se jutott, ma délelőtt rá gondoltam erre délután láttam.

Rengeteg hasonló dolog történt az elmúlt években.

Nem sűrűn történik velem ilyen és nem értem mi a magyarázata ennek? Megkellett volna ismernünk egymást? Dolgunk lett volna egymással? Vagy ilyen nincs és csak én beszélem bele?


2020. ápr. 17. 23:37
 1/2 anonim válasza:

Akárki is ez az alak, legyen akármilyen is, felkeltette az érdeklődésedet. Nem feltétlen vonzalomra gondolok, csak úgy alapból érdeklődsz iránta.

Elő szokott fordulni, főleg ha épp nincs kapcsolata az embernek/nemrég esett át egy szakításon/nem az igazival van.


Ha akarsz tőle valamit, tedd meg.

Ha nem, felejsd el, különben sose fogod kiverni őt a fejedből.

2020. ápr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értem valami ezo-cuccot próbálsz ebbe belemagyarázni, erre csak annyit lehet írni hogy nem, nem az univerzum vagy védőangyalok küldenek jeleket.


Az viszont egyértelmű hogy érdekel téged a fiú, még azt is írod hogy vonzalmat érzel iránta, úgyhogy nyugodtan kezdj el ismerkedni vele. Szólítsd meg, beszéljetek, akár fixáljatok le egy találkát. Szeretnél tőle valamit (lehet csak barátságot, bár többnek érződik ennyi alapján), akkor tenni kell érte.

2020. ápr. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!