Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha zaklatnak?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zaklatnak?!

Figyelt kérdés

20 éves pasi vagyok, és összeakadtam egy 15 éves csajjal. Pár nap után küldött picit intimebb képet. Valahogy megtudták. Azóta zaklat az apja és a család barátja aki van vagy 26-28 legalább, de teljesen bele van esve a csajba, de megigérte az apjának hogy vár vele 18 éves koráig. A lány nem szereti.


Azóta folyamatosan hivogatnak hogy pedofil vagyok (ahogy betöltötte a 14-et legális, bár sose volt ilyen fiatal barátnőm, nem tudom mi ütött belém) és el akarják terjeszteni hogy pedofil vagyok illetve ide akarnak jönni lemészárolni a családomat. Mindkettő idegbeteg.


Rendőrséghez nem nagyon fordulnék mert küldtem 1-2 képet neki hogy egyetemen füvezünk és hát az nehogy kitudódjon.



2020. ápr. 18. 19:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Úristen, hát ha a lány még szóba áll veled, meg lehetne győzni, hogy esetleg magyarázza el a family-nek, hogy ő magától küldte a képet, nem te kényszerítetted, ráadásul én nem is értem, mi jogon zaklatnak most, ha a csaj is küldött képet, ugyan úgy hibás
2020. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem ismerik a pedofília fogalmát. De csak a pofájuk nagy, ne aggódj
2020. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt terjesztik hogy kizsaroltam a képet belőle és félek a lány is ezt fogja mondani mert nagyon fél a 2 elmebetegtől.
2020. ápr. 18. 20:19
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
#2, ahogy Kérdezőnk leírja, sejtem, hogy abban a közegben nemcsak ismerik, de gyakoroljàk is.
2020. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy elmondta az anyjának hogy néha füvezek, de mondtam hogy nem gáz, úgyse mondja el senkinek. És már azzal zaklat az apja hogy elmondja a rendőrségnek hogy azzal fenyegettem hogy bántom az anyját (vagy valami ilyesmi) ha köpni mer, és csak ezért viszonozta a közeledésemet mert "félt" tőlem.


Már a rendőrség is elkaphat, ki hinne nekem...


Holnap elküldi az összes ismerősömnek hogy kiskorúból zsaroltam ki intim képeket.


Valaki adjon már valami értelmes tanácsot, légyszíves!

2020. ápr. 18. 21:02
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván kamuznak, meg akarnak félemlíteni. Szerinted az ismerőseid neked hisznek majd, vagy egy ismeretlennek? Ha meg mégis elterjesztik, akkor téged fognak megkérdezni, hogy ez igaz-e, te meg elmondod a sztorit és kész. Szám letilt, rejtettet nem vesz fel, Facebook-on, Messengeren letilt. Azért ez a mészárlással fenyegetéses sztori elég meredek, ha komolynak tűnik, akkor lehet, mégis érdemes lenne a rendőrséghez fordulni, azért az életveszélyes fenyegetés picit komolyabb, mint pár gramm fű. A csajt meg hagyd a fenébe.
2020. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De a lány fél az apjától és inkább ő is azt fogja vallani hogy zsaroltam! Van egy csomó hamis bizonyítékuk!
2020. ápr. 18. 22:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze, a család kamuzik, nem a kérdező. Mert a gyerek erőltette az intim képeket, ki más? A húsz éves aki kislányra hajt meg maga az ártatlanság.
2020. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: A kérdező által leírtakból indultam ki, nem láttam értelmét azt feltételezni, hogy nem mond igazat. Tanácsot kért, én tanácsot adtam. Ha hazudott nekünk, az az ő baja.
2020. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mit érnék el azzal hogy hazudok?

Csak úgy tudok tanácsot kérni ha igazat mondok.

2020. ápr. 18. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!