Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írt rám szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt rám szerintetek?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok, a volt barátnőm 24. Neki és nekem első kapcsolatunk volt, én 15 ő 14 éves volt mikor összejöttünk, pontosan majdnem 10 éve. Három évig voltunk együtt, majd szakított velem mert már nem érezte azt mint az elején, kvázi

nem szeretett. Utánna még pár hétig beszéltem az öccsével, mert jó viszonyba voltam az egész családjával, tőle tudtam meg, hogy hetekig zokogott, hogy vége, még korházba is került 1-2 napra ha jól emlékszem annyira rosszul volt. Tudni kell, hogy én nagyon sokat adtam neki a kapcsolatban, érzelmileg nagyon ingatag személyiség volt, mindig csúnyának látta magát meg értéktelennek, volt, hogy bántotta magát, illetve ilyen kis "nyaralásokat, kirándulásokat" is én fizettem mindig a diákmunkáim által. Világ életembe kedves voltam vele, mindent megadtam amit tizenévesen meglehet egy párkapcsolatban sőt úgy gondolom még azon felül is bőven, főleg az érzelmi támogatásra gondolok. Nagyjából 7 éve lett vége, és most írt rám azóta először tegnap este, hogy hogyan vagyok, és, hogy nem szeretnék vele meginni egy kávét ha vége a karanténnak. Soha nem keresett eddig, azóta sem volt senkije tudomásom szerint ami nyilvános volt, szerintetek csak unatkozik a bezártság miatt?


2020. ápr. 20. 09:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Én azt veszem észre, hogy a kijárási korlátozások miatt lelassult az emberek élete, az enyém is. Kevesebb embert látok, így, talán a tudatom kárpótlásaként egyre-másra köszönnek rám régi emlékek a múltból. Régi barátok, kapcsolatok jutnak eszembe, bevillanak olyan emlékek, amikre még soha nem gondoltam vissza.

Azt sejtem, vele is ilyesmi lehet, találkozhatott veled az emlékei között, és ez a találkozás megnyithatott valamit az irányodba. A legkevesebb az, hogy kiváncsi lett, mi van veled.

Szerintem találkozz vele, legyél nyitott, de a találkozástól ne várj el semmit! Aztán meglátod mi történik.

De magam részéről azt javaslom, hogyha újra összejöttök, és tényleg szereted, akkor rövid időn belül kérd meg a kezét, hogy ne egy tinikapcsolat utózöngéje legyen, hanem egyértelműen jelezd ezzel, hogy Te már felnőttként, a felnőtt életedben tartasz rá igényt.

38F (feleséggel, gyerekekkel)

2020. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jótanácsokat mindenkitől. Azt hiszem találkozni fogok vele, mert én is kíváncsi vagyok mi történt az elmúlt években vele. Nem hiszem, hogy mint régi ismerősöknél lesz köztünk bármi több, jelenleg úgy vagyok vele, hogy nem szeretnék, aztán, hogy ő, az meg majd kiderül. Köszönöm mégegyszer mindenkinek!
2020. ápr. 20. 10:05
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
100 % hogy újra akarja veled kezdeni. Sztem egyszerűen idáig nem volt bátorsága írni vagy valószínűbb, hogy teljesen magába zuhant és begubózott. A kérdés mennyire hiányzik neked egy olyan kapcsolat, ahol csak adsz és adsz.
2020. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

És azt miből gondolod, hogy miattad zokogott és került kórházba?

Ez, hogy ráébredünk, hogy nem azt érezzük a másik iránt már, amit kéne, tipikusan akkor szokott megtörténni, amikor valaki más iránt viszont igen.

Szerintem az egész úgy zajlott, hogy belezúgott valakibe melletted, emiatt dobott, a srác viszont őt dobta vagy bele sem ment a kapcsolatba, mert csak addig kellett neki a lány, amíg nem fenyegette a veszély, hogy ott marad a nyakán. A csaj erre összeomlott, kórházba került. És lehet, hogy soha senkinek nem mesélte el az új srácot, aki ilyen rondán átverte, te meg ebből csak annyit szűrsz le, hogy a szakításotok után kórházba került.

Nekem ez a sztori így nem kerek. Ő egy másik pasi miatt volt így kiborulva, nem miattad, nyugodj meg. Annyira szerelmes volt az illetőbe, hogy azóta se volt senkije és most annyira magányos, hogy már beérné veled is.

Ennyi a sztori.

2020. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, én is ezt gondoltam akkor is és most is, hogy valami hasonló lehet a háttérben. De ez már mindegy, hogy mi miért volt akkor. Majd elválik mi lesz ebből, de természetesen kételkedve állok a dologhoz.
2020. ápr. 20. 11:13
 16/16 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, 7 év után kereste fel. Nem szakítás után pár hónappal, ahol még akar releváns is lehetne a nincs ló, jó a szamár is. Persze oke, az benne lehet, hogy nem akar új emberrel ismerkedni, de a kivancsisag épp úgy benne lehet, mint a kérdezőben.
2020. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!