Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja a legtöbb férfi helyén kezelni a szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nőként bár volt normális és igényes szexkapcsolatom, de nagyon nehéz ilyet találni, nem tudom kinek mi a tapasztalata. A legtöbb férfi, legalábbis én azt vettem észre, ha szexkapcsolatról van szó, akkor nuku ismerkedés és egyből menjünk fel egymáshoz. És már az elején úgy kezeli a nőt, mint egy rongyot. Ilyenekbe soha nem mentem bele, ezt le lehet szűrni. Csak érdekelne, hogy attól még, hogy valakivel nem járunk és nincs szerelem, még nem ingyen prosti. Szerintem ebben az esetben is fontos kialakítani egy bizalmi kapcsolatot, amolyan barátság extrákkal kapcsolatot.
2020. ápr. 20. 11:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ezzel nem volt gondom, sőtt igényeltem a randikat az elején. Viszont olyan volt a kapcsolat hogy beleszerettem, szerintem pont ezért , mert minden úgy indult mint egy normál kapcsolat...
2020. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Szögezzük le a kérdező és a hasonló gondolkodásúak előtt a következőt!!! A szexkapcsolat már önmagában egy nem normális dolog függetlenül attól hogy létezik rá komoly igény. Nomármost ha nem normális dolog( persze ez is vita tárgya lehet életszemlélet egészségétől függően) nem várható el szentimentalizmus meg holmi kikristályosodott kultúra sem..
2020. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem barátkozni akarnak, hanem csak dugni. Ez erről szól, hiába akartok ilyen filmes barátság extrákkal sz*rokat, ébredjetek fel az álomvilágból és keressetek normális kapcsolatot, ha ez kell. Ott van a szex mellé tisztelet is és nem lesz nyűg a másiknak, ha idővel még jobban rákattansz.
2020. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az állatvilágban van szexkapcsolat, de az is az utód nemz és miatt van.


Házas férfiként belemenni egy szex kapcsolatba, az egyik oroszroulette 5 golyóval. Tutira a nő borítani fog mindent, aztán bukó van minden téren.

2020. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagyok, szintén házas és már négy éve nem borítok. Nem is fogok. No, utolsó ehhez mit szólsz?
2020. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
26%
Én szexkapcsolatban is udvarlok... :)
2020. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
28%
15. Akkor a világ legszerencsésebb pasiját tudhatod magad mellett. Van szex, nincs bibi.
2020. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!