Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a férfi, aki csak szexkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki csak szexkapcsolatot akar egy lánytól, mennyit akar megtudni róla?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Személy- és kedvfüggő.
2017. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amennyivel beetetheti a lányt hogy nem csak szexkapcsolatot akar, aki ezért kötélnek áll.
2017. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat. Minden alkalommal, előbb 4-5 órát beszélgettünk. Végig izgultam vele az érettségit, egyetemre bekerülést, a nyaralása részleteit kitárgyaltuk és gyakorlatilag mindent, amit ő felhozott. Kívül állóként, kérdéseire próbáltam több szempontból válaszolni.
2017. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Általában nem sokat és az idejéből sem áldoz sokat rád, legalábbis nem annyit, amennyi elvárható lenne. Érezni is lehet, hogy nem nyílik meg igazán, érzelmileg elérhetetlen marad. Ha nyitott szemmel jársz, könnyen kiszűröd az ilyet.
2017. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha normális az illető és el lehet vele dumálni, akkor akaratlanul is megtudsz róla több dolgok is.
2017. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Próbál kérdezősködni,de csak azért,hogy ezt a saját hasznára fordítsa. Tudja mi a gyengém,vágyaim stb. Így értem.

Nem enged nagy belátást az életébe,családjába, mindennapjaiba ÁLTALÁBAN.


Legalábbis én ezt tapasztaltam azoktól a férfiaktól,akik csak szexre használtak volna :)


L

2017. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyilván olyan dolgokat, amiket a sexhez tudni akar. Mekkorák a mellei, borotválja-e, hogy szereti csinálni (nem a túrós derelyét), mikor van havija, fogazik-e pipukázás közben, anált bevállal-e stb.
2017. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 ha egy pasinak van egy kis esze, nem így csinálja. Az értelmes, agyafúrt pasik ennél sokkal ravaszabban csinálják, direkt nem beszélnek a szexről, elvisznek randizgatni is, mintha komolyat akarnának. Így általában el is érik, hogy a lány beléjük szeressen. De érzelmekről nem beszélnek és érzed is, hogy van egy fal, amin nem engednek át, mikor már várnád, hogy elmélyüljön a kapcsolat, nem mélyül el. Illetve, amit már írtak: kevés időt töltenek veled és lehet, hogy minden nap keresnek, de nem viszik túlzásba a kommunikálást.
2017. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül az a mérvadó, hogy mennyit akar megtudni, sokkal inkább az, hogy magáról mennyit hajlandó elárulni.
2017. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 részben igazad van, de a szexet vadászó pasasok jórésze messze nem ilyen kifinomult. Ehhez idő kell, hogy valaki ennyire kitanulkozzon, és pontosan tudja, mikor mit kell mondani a lánynak (na meg ki is néz hozzá olyan jól), a nagytöbbség aki sexkapcsolatot vadászik,az türelmetlen, mert már dugna, nem akar fölösleges köröket futni.
2017. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!