Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Defektes vagyok, ha nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Defektes vagyok, ha nőként ilyen az Ízlésem a férfiak terén?

Figyelt kérdés

Más nőkkel ellentétben nekem nem jönnek be a nagyon sikeres, izmos, jóképű férfiak.



Na én egy ilyen férfi mellett nagyon feszélyezve érezném magam, pedig én egy sikeres és szép fiatal nő vagyok.


Nem leszólni szeretném a jóképű, sikeres férfiakat, mert ettől még lehetnek nagyon jó emberek egy ilyen férfi, de nem illenék velük össze.



Én egy olyan férfira vágyom, aki alacsony, kicsi a pénisze és a jövedelme a minimálbér körül mozog.



Nagyon furán érzem magam, mert mindenhol azt olvasom, hogy a nőknek a magas, jóképű, sikeres, izmos férfiak jönnek be, én meg kellemetlenül érzem magam mellettük.


2020. ápr. 20. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Kamus vagy.
2020. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
😂😂😂😂😂Csak az ócskák mondják ezt, ha válós a kérdés.
2020. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a kerdest is biztosan F/44 irta.

Unalmaban nem tudja, mit csinaljon 😄

2020. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Hányszor írod ki?
2020. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Na most már, ez a kérdés vagy kamu , vagy pasi írta, vagy nagyon ronda nő. Egy normális nőnek aki jól nézki annak van elvárás, pl ne legyen ruppotlan ,nem a nő akarja eltartani. Na most ez a minimálbéres duma 😂😂😂abból egy lakást nem lehet fenntartani nemhogy néha egy nőt elvinni egy vacsira.Szoval ne égesd magad ezekkel a kérdésesekkel !!!!!!!!!!!
2020. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


Nem mindeki olyan felszínes pöts, mint te

2020. ápr. 20. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Látom a válaszolók között is van sok hülye...


Nem lehet csak úgy egy jót röhögni? :D

2020. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

F/44,mi van kisurrantál az elmegyogyón a vacsoránál gépezni ?

Kis sunyi!😂

2020. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem lenne egyertelmu, hogy kamu, akkor tuti kapnal huszezer privit ismerkedesi szandekkal, mert itt az osszes srac alacsony, kiskukis es csoro xD
2020. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Vannak erdekes izlesu nok, ezzel egyutt te egy trollkodo pocsike vagy.
2020. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!