Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális megkérdőjelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális megkérdőjelezni néha, hogy a megfelelő emberrel vagy-e együtt?

Figyelt kérdés

Néha felvetődik bennem a kérdés, hogy a megfelelő emberrel vagyok-e együtt?!


Ne értsetek félre, szeretem a párom...


Normális ennek ellenére, ha néha akár vita után (kisebb vagy nagyobb) vagy csak úgy random eszembe jut?


Mindenhol azt hallani, hogy ha a megfelelő emberrel vagy azt érzed és tudod, nem igazán kételkedsz.

De közben nem akarok álomvilágban élni...

Eldobni egy kapcsolatot és várni egy másikra, ahol majd nem lesznek kételyek, csak azért mert a jelenlegi párom mellett vannak gondolataim, amelyek nem illenek bele ebbe az "idilli mesevilágba". (Lehet hogy mindenkivel lennének)


Normálisak ezek a gondolatok? Vagy ilyennek nem szabadna felmerülni ha a "megfelelő" emberrel vagy?

Veletek volt már ilyen?



2020. ápr. 21. 02:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem normális, most én is megkérdöjeleztem a barátnőmet és kb 2 masodperc alatt eldöntöttem, hogy vele akarom leélni az életem. De te már eleg sokat agyaltál ezen szerintem, az már nem valami jó. Viszont senki se tökéletes, valószinüleg azaz álomvilág, az a kapcsolat csak a fejedben létezik.
2020. ápr. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2020. ápr. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

En eloszor ugy mentem ferjhez 10ev ismeretseg utan h nagyon szeretem, nagyon jo vele, jo ember stb, nem kerdeseim (kerdojeleim) voltak, hanem egy hatso gondolat hogy valoban ennyi az amikor minden klappol? Nyilvan akkorara mar tul voltunk jo par kozos even es a gyomorpillangozas is elmaradt, tehat racionalisan ugy iteltem meg hogy igen ennek ennyi ev utan biztos ilyennek kell lennie. (Utolso egyuttelesunk eskuvo elott 2 ev volt, ez volt a leghosszabb)

A hazassagunk nem elte meg a 3.evfordulojat, illetve papiron meg igen, de o mar a szeretojevel lakott.

2 ev eltelt, aztan megismertem valakit (olyat amilyet elotte 32evig soha, de meg hasonlo karaktert sem) es mar az elso pillanattol ereztem hogy ovele teljesen mas, olyan mint a kes a vajban, olyan termeszetes minden, 1honap ismeretseg utan jott egy hulye erzes (nem is akartam parkapcsolatot) hogy 95% h o lesz a ferjem, az 5% az ha neki nem kellek.

Evek teltek el mire vegul osszehazasodtunk (adminisztracios problema) de a fura erzes hogy mennyire gordulekeny minden (akkor is ha nezetelteresunk van), mennyire adjak magukat a kovetkezo lepesek a kozos eletunkben, megmaradt. Es ezt vhogy ereztem az elso levelvaltasaink alatt is hogy ez az ember engem erdekel az osszes gondolataval, hogy konnyen elfogadom a hulyesegeit ,is,amit mas nok nem toleralnak, hogy kivancsi vagyok ra majd 50evesen, 90evesen es tudom hogy mindig lesz kozos temank, mindig jokat fogunk rohogni stb. Nem vagyok jos, fogalmam sincs h igy lesz-e de az elmult 5ev egyutteles eddig minket igazol es minden nap elhangzik spontan joparszor hogy szeretlek.

Ezzel nem lebeszelni akarlak, hisz valoban ki tudja mit hoz a jovo, csak leirtam a ketto kozti kulonbseget erzesre.

2020. ápr. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Én tudom,hogy nem a megfelelő emberrel élek együtt,de attól még szeretem
2020. ápr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Tökéletesen megfogalmaztad: idilli mesevilág. Az élet nem ilyen. Még a legjobb kapcsolatokban is előfordulhatnak megpróbáltatások.


Az meg, hogy valaki megfelelő-e, nincs előre megírva, ti magatok tudjátok úgy alakítani az életet.

2020. ápr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem normális. Én tudom hogy nem a megfelelő emberrel vagyok együtt.
2020. ápr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha ennyire foglalkoztat a kérdés akkor már nem normális. Szerintem nem vagy szerelmes. Ha az lennél nem igen jutna eszedbe ez a kérdés,hiszen tudnád,hogy igen vele akarsz lenni még akkor is,ha nem tökéletes,akarod őt életed végéig és ebben biztos lennél.

De nem akarlak áltatni nem biztos,hogy valaha is megtalálnád ezt az illetőt,de még mindig jobb egyedül mint olyannal élni aki mellett gyakran arra gondolsz huh tényleg vele kell lennem??

2020. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen normális! Épp ezért van mostanában ennyi válás, ezért van ennyi széthullott család, ennyi boldogtalan ember, mert ez a divat. Mit tanulhatsz a női magazinokból? Nem tetszik valami? Azonnal hagyd ott a párod, majd találsz jobbat!

Én inkább arra bíztatnálak, hogy ne azon gondolkozz egy-egy sérelem okán, hogy a megfelelő emberrel vagy-e együtt (az már valószínűleg rég kiderül), inkább a kapcsolatotok jobbá tételén törd az agyad. Egy harmonikus párkapcsolatba is folyamatosan kell energiát befektetni, nem szabad hátra dőlni, szükség van figyelmességre, kedvességre, törődésre hosszú távon is.

"Jóban-rosszban együtt, míg a halál el nem választ! “

2020. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen normális. Azok nem normálisak, akik azért maradnak valakivel akkor is, ha egy kupac szar az illető meg a kapcsolat is, mert "jaj, 4 hónapja/4 éve /14 éve jól működő kapcsolat, hát azt nem dobjuk el". Hogy a tarka pıcsába ne dobnám el, ha nem érzem jól benne magam és a másik nem változii (vagy inkább hátrányára) vagy épp elárul... Úgy repül, mintha csak 2 hete lennénk együtt bzmeg
2020. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is eszembe jut.Viszont az is hogy tökéletes ember nincs.Ha elhagynám egy kis hibáért lehet egy másiknak nagyobb hibája lenne.
2020. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!