Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem jövök össze olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jövök össze olyannal, aki barátnő mellett ír nekem, akkor én örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Mert velem szinte majdnem mindig csak barátnő mellett ismerkednének, de én meg az ilyeneknek eleve vissza se írok semmit. Ennyire egy rongynak nézek ki? Más nőkkel tudnak barátnő nélkül is ismerkedni. Teljesen normálisan nézek ki, csinosnak tartanak, de nem vagyok r*****, sose mutogatom magam.
2020. ápr. 21. 12:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát most a koronavírus miatt nem nagyon mozdulok ki.
2020. ápr. 21. 13:27
 12/12 anonim ***** válasza:

#8 Vagyok. Azt későn írtad, hogy FB-n ismeretlenül jelölgetőkről van szó.

Ez esetben nem benned van a hiba, az ilyen hulladékok alapból félre akarnak k.. ni, azt a taktikát követik, hogy 1000 csajból csak akad egy, aki benne van a játékban. Az ilyeneket tekintsd levegőnek és azt is, amit írnak :)

Ez esetben csak annyit tudok javasolni, hogy ne várd azt, hogy komoly férfi ismeretlenül fog a Facén felszedni. Keress egy dedikáltan ismerkedős platformot, ha online akarsz ismerkedni. A Tinderen is sok "csak szex" hapsi van, de ott már bele lehet futni pár normálisba is.


32F

2020. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!