Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Van olyan, hogy egy làny nem jön be külsőre, de idő közben ahogy megismeritek beleszerettek?

Figyelt kérdés
Annyira furcsa, mert a minap beszélgettünk a barátommal arról, hogy mikor megismerkedtünk akkor mi volt a véleményünk egymásról. Ő azt mondta, (ami picit rosszul esett), hogy első talin annyira nem jöttem be neki, átlagosnak találta a külsőmet, belsőre meg kicsit gyerekesnek, bolondosnak talált. A tali elején úgy volt vele, hogy többet nem talizik velem, de a végére nagyon jól érezte magát, és az utána következő napokban folyton rám gondolt, miközben dolgozott, emlékszem utána hívogatott is, tali után én nem kerestem, mert úgy voltam vele, ha akar még talizni majd ír, ha nem akkor ennyi volt. Azt mondta hogy nagyon kedves, jó ember vagyok, vicces is, és ez fogta meg bennem. Utána pedig a szex, ami elmondasa szerint nagyon jo. DE! Ez komolyan elég ahhoz, hogy egy pasi összejöjjön egy lánnyal? Főleg, hogy ő elég népszerű a csajok körében, tipikus szepfiú, akiért bomlanak a lányok. 3 hete szinte együtt lakunk, mire hazaér kitakarítok, főzök minden nap, és ezt is nagyon értékeli, azt mondta idő közben belém szeretett. ( csak3-4 honapja tart ez az egesz). Kicsit meglepett, hogy ennyire megszeretett, ahhoz képest, hogy az elején mennyire nem tetszettem neki. Fiúk, ti bele tudnàtok szeretni egy lànyba idővel, ha látjátok hogy jó lelkű, nem egy bulizós pi**a aki leissza magat minden hetvegen, illetve ha hazias?
2020. ápr. 24. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen van, kár hogy mindig viszonzatlan mert ha a lány 5 másodperc alatt nem talál vonzónak, akkor soha nem is fog.
2020. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Életem eddigi legnagyobb szerelmei soha nem külső fellángolásból keletkeztek.

És tudod, lehet, hogy van, ami elsőre nem tetszik. Sőt... netán még valamelyest zavaró is. De ha szeretem, idővel az is általában megtetszik, és már hiányozna, ha nem olyan lenne.

2020. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Akkor se szeretnek belém, ha külsőre tetszem nekik!
2020. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akikbe szerelmes voltam az életben néhány lány/nő, azok már mind tetszettek külsőre első látásra is.
2020. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
#1 Ez talán azért van, mert semmi érdekes nincs benned.. a külsōddel nem fogtad meg, és arra sincs esély, hogy az unalmas, egyszerū belsō világod által szeressen beléd.
2020. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy a mellékelt ábra mutatja, van. Az, hogy valaki elsőre nem jön be külsőre nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem talált szépnek. Van, hogy évekig ismerünk valakit, akit egyszerűen nem jut eszünkbe olyan szemmel megnézni. Nem vesszük észre, aztán egyszer csak van egy pillanat, amikor azt észbe kapunk, hogy Úristen, hogyhogy csak most látom, XY mennyire csinos? Elég egy jól megválasztott haj, ruha vagy csak a pillanat, ami valamiért felnyitja a szemünket.
2020. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
van ilyen férfiként, de fordítva soha, ha a nőnek nem jössz be arcilag, soha nem fog ráf komolyan férfiként gondolni. Max ha sok a lóvéd.
2020. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek:)
2020. ápr. 24. 11:06
 9/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
65%

Én nem sértődnék még ezen, hiszen ez inkább bók!


A férjemmel kölcsönösen nem jöttünk be egymásnak, de annyira jó volt a másik társaságába lenni, hogy beleszerettünk egymásba. És ettől nem érzem azt, hogy kevesebb lennék, mert a férjem sem kevesebb ezáltal, mint a többi férfi... sőt magasan fölöttük áll.

2020. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#7

Nem, akkor sem. Ha nem tetszik, akkor akármennyi pénze lehet, nem szépíti meg, ez tévhit.

2020. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!