Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyum beleszeretett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyum beleszeretett a barátomba, és ahogy észrevettem a barátom is anyumba?

Figyelt kérdés

Talán itt kezdődött?? Harmadik alkalommal vittem haza a barátomat, ő nem az nagy bulizós fajta, engem viszont arra a napra estére volt egy barátnőmnek egy szülinapi partyja. És aznap este szólt, hogy menjek, el is mentem, a barátom nem akart jönni, mondta maradjunk együtt úgy is az volt, hogy a családjával töltjük ezt a napot.


Talán én is hülyeséget csináltam azzal, hogy elment a bulira.


Apám dolgozni volt este, így anyummal maradtak otthon, mikor hazaértem épp tequiláztak, és ez után szinte minden nap felhívta őt anyum és beszélgettek rólam rólunk a családról és úgy mindenről, már nem is engem hív fel újabban anyám hanem a barátomat.

És messengeren is írogatnak, kérdeztem tőle, hogy még is miről beszélgetnek ennyit....


Azt mondta anyukám fiatalos jófej, megértő és nagyon jó társaság, és nagyon figyelmes, és egyszerűen csak jó vele beszélgetni.

Anyámat is megkérdeztem de ő is ugyanezt mondta.


Egyre többet van nálunk, van amikor túlzottan segítőkész, segít anyumnak fözni sütni mire hazaér, vagy segít neki az otthoni munkákban vagy kint a kertben, apámnak is mindig segít, szóval nagyon sokat van nálunk akkor is ha én dolgozok, meg apám is.


Apám nagyon örül, hogy ilyen jó veje lett, hogy ennyire kedves és segítőkész, ráadásul vásárolni is együtt mennek. elkíséri őt a barátom. Elviszi orvoshoz, múltkor elmentek ketten moziba mert én nem értem rá.


Állandóan nevetnek, apám örül neki, most már minden alkalommal mély ölelkezés van és nagy mosoly köszönéskor.


Említettem apámnak is, hogy nem e gondolja, hogy valami van köztük, ő azt mondta hülye vagyok, örüljek, hogy végre ilyen normális pasit találtam. végre neki is segít valaki és anyumnak is.


Szóval sok időt töltenek együtt ketten túl sokat csak kettesben. Ha hazamegyünk és én is ott vagyok, akkor is többet van anyum közelében , minthogy velem lenne.


Én otthon élek egyébként.


Én 24, a barátom 32 , anyum 44


2018. máj. 4. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Ciki sztori énis keveredtem ilyen helyzetbe, aztán nemsokára ágy is lett a vége. Életem legjobb estéje volt.
2018. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Haha,rájött a pasi hogy jobb lett volna a saját,vagy idősebb korosztályában keresgélni :)
2018. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Magamból kiindulva ezt a kis szösszenetet anyu írt ide le! :D Ha így van és akarsz róla valakivel őszintén, tabuk nélkül beszélni, írj nyugodtan privátot! 38N
2018. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez nagyon gáz anyukád részéről! Hogy tudja ezt megtenni veled? Nem gondol bele, hogy ezzel fájdalmat okoz neked? Ha észrevenném, hogy a lányom párja közeledni akar felém, én lennék az első aki elhajtaná a lányomtól is! Nagyon morbid módon viselkedik anyukád, akármi is van köztük! Szerintem beszélj a barátoddal sürgősen, meg anyukáddal is, hogy téged nagyon zavar ez a szituáció!
2018. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
azt hittem, hogy valami kis 20 éves még a pasid is. aztán gondoltam, hogy max a pasinak jön be anyud, ő meg csak kedveli a "kisfiút". de azért ez így elég meredek...
2018. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Leírásod alapján, apáddal szerettek egymásba.
2018. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Haha, vigyázni kell a fiatalon gyereket vállaló édesanyákkal. :D Könnyen konkurenciává válhatnak idővel. :D
2018. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Családba marad legalább!!
2018. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
23%
MMmmm... Stepmom lessons. Nyami.
2018. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha ez így igaz, ami le van írva, akkor anyádnál undorítóbb görényt még nem hordott hátán a Föld. Gyomorforgató amit művel...a lányával...édes Istenem. Nem jutok szavakhoz.
2018. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!