Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért csak a tálalás alapján ítél?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban döcögve ment a csajozás, mióta változtattam a tálaláson és kevésbé vagyok "közvetlen" azóta több csajom is volt, pedig ugyanolyan mocskos és perverz vágyaim vannak, mint korábban.


Miért lehet ez?


Azt vettem észre, ha meghagyom a nőknek a szabadságot, akkor a fantaziájukban mindenféle hamis illúziót hozzámkötnek, ami miatt izgalmassá válok, de enélkül meg simán rám mondták, hogy mekkora perverz szexmániás vagyok.


Most úgy ismerkedem, hogy nem beszélek szexről, hanem csak magamról mesélek, amit izgalmasnak vélnek, hozzám akarnak tartozni, kíváncsiak rám, és csak ezek után hozom fel a szexuális vágyaimat.

Furcsa, mert azt is észrevettem, hogy ezt a nők legtöbbje igenykent éli meg, pedig én csak őszintén elmondom, hogy mi izgat, ami viszont nem jelenti azt, hogy rá is szeretném erőltetni a dolgaim, ugyanakkor simán partnerek benne. És nem tudom, hogy ez valójában csak arról szól-e, hogy izgalmas eljátszani a ku...vát, vagy félnek, ha nemet mondanak, akkor elhagyom/lecserélem őket?

Mert azt azért látom rajtuk, hogy amit csak a kedvemért tesznek meg, az többnyire nem őszinte és feszengenek miatta, ami az én élményem is elrontja.. viszont, ha valóban őszintén a vágyaimat felvallalva ismerkedem, akkor szinte lehetetlen az ismerkedés, mert kapásból beskatulyáznak.


Annyira abszurd ez az egész.. hogy legyen így önmaga az ember?


2020. ápr. 24. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%

Mert a nők többsége egyszerű és van pár formula, ami náluk nagyon beválik. A többi nem.

Én is próbálkoztam faitalon kíváncsiságból azzal, hogy több lánnyal beszélgetek és 1-1 módon csinálom. Ha pl. törődő voltam, akkor általában nem lett folytatás, ha kicsit flegmább, akkor igen. Ha egy csaj kapcsolatban volt és ehhez gratuláltam, nem közeledtem, akkor kb. minden 3. csaj magától állt neki próbálkozni.

Ééés majd mindjárt megkapod, hogy te ismerkedsz rossz lányokkal, te csinálsz mindent rosszul, te vagy a rossz és minden nő csoda. Igazából ez is csak azt fogja bizonyítani, hogy tényleg nagyon sok nő egyszerű.

2020. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

"A legtöbb nő..."


...a férfiak is.



Amúgy ez emberi dolog, a hatalom is illúziókra épül, lásd a nagy júeszéj, mindenki elhiszi, hogy ő a "nagykutya", csak mert mindent elkövet a látszat fenntartására. Ugyanezért keménykednek a cigányok (mert titokban félnek), ezért okoskodnak a hülyék, ezért játssza el a jótevőt a miniszter, ezért csinálunk úgy, mintha minden rendben lenne, mert minden a látszatról szól. Egyedüli kivétel az ember otthona, mármint ha nem fogad állandóan vendégeket, mert sokan ebből is illúziót faragnak, kamu festményekkel és kamu ereklyékkel villog az újgazdag, "áránozott" rámás képekkel és árántrónnal keménykedik a cigány, giccses kiscicák fotóival,próbálja magát kedvesnek beállítani Umbridge professzor, gagyi bolhapiacon vett "műtárgyakkal" próbálja magát modern műértőnek beállítani az egyszeri hipszter.


"Színház az egész világ és színész benne minden férfi és nő" mondá William Shakespeare. És milyen igaza van! Minden a látszat, az itteni kommentek (bárkié, az enyém is), a politika, a hatalom, a párkapcsolatok, a rokonai kapcsolatok, de még a szomszédi viszonyok is.

2020. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
Nem nagy megfejtés, a játszmázás, agyuk húzása, bunkózás, flegmaság kell nekik. Ettől leszel izgalmas.
2020. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2 :) világos, csak az áltatás és az önmagunknak való hazugság csak újabb csalódashoz vezet, konkrétan az illúzióval csak leplezik a valóságot. És ezt tudják is, kérdés, akkor miert teszik mégis ezt?
2020. ápr. 24. 17:58
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

A tálalás és az apróságok sokkal többet elmondanak az adott emberről, mint a konkrét tartalom, amit mond. Sokat randiztam és jó emberismerő vagyok, már van ugyan párom, de emlékszem, hányan kiakadtak azon, hogy lerázom őket, pedig semmit sem tettek és mit válogatok, ha alig ismerem őket. Mindig igazam lett azzal kapcsolatban, hogy nekünk tovább fölösleges lett volna ismerkednünk.


Páran ezt hülyeségnek tartják, meg megy a "mit kombinál össze az idiótája, nem is ezt mondtam"... De hidd el, aki ezt jól csinálja, többet nyer vele, mintha türelmesen ücsörögne és csalódna.

2020. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5, rendben, nagyjából egyet is értek veled,viszint most másról kérdeztem.
2020. ápr. 24. 18:05
 7/19 anonim ***** válasza:
9%

#5


Ennek a logikának a mentén érveltek úgy a 88 éves bácsi gyilkosai, hogy "úgyis meghalt volna, enélkül is, mert elég idős és eleget élt már".

2020. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
#7 Állj le a szerről és ne forgasd ki a szavaimat. Ember vagyok, mint te, nem kell kódfejtened. Az van csak, ami oda van írva.
2020. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha ajtóstul rontasz a házba és az első témák között a szexuális perverzióidról beszélsz, anélkül, hogy előbb hagynád, hogy megismerjenek más téren is, akkor nyilván annyit szűrnek le belőled, hogy ez a legfontosabb neked és eszerint is fognak kezelni. Nem tudom mit értetlenkedsz tök egyértelmű dolgokon.

Később már érzelmileg érintettek, tehát nyitottabbak lesznek a bensőségesebb szexuális témákra és a fantáziákra is, de itt már lutri, hogy egymásra találtok-e vagy sem. Ha megteszik a kedvedért, akkor nem akarnak elveszíteni, még ha ők annyira nem is élvezik. Ez van, ha az embernek extrémebb vágyai vannak, nem biztos, hogy sok nővel össze fogsz passzolni ezen a téren, de ha alapból ezzel indítasz, akkor szinte senki nem fog komolyan venni.

2020. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Az életben minden a kommunikáción, a tálaláson múlik. Nem fognak felvenni a munkahelyre, ha interjú közben csak nyekegsz, hiába az az igazi éned. Akkor sem fognak felvenni, ha azt hiszed te vagy a Jani, és keménykedsz az interjúztatóval. És ez csak egy szempontja az életnek. Ha ügyet intézni mész a bankba, ott se cső-vel köszönsz az ügyintézőnek. Valamikor általánosban tanultunk a kommunikáció eszközeiről, ott is volt egy olyan, ami a mondandód formáját mutatja, azaz megformálod, hogy mondod amit akarsz, hogy az a helyzetnek, a beszélgetőtársadnak megfeleljen.


Mindennek megvan a helye és az ideje. Elég nagy szocializációs űr lehet benned, ha ezt csak most kezded megérteni. Legtöbben már óvodás korban megtanulják, hogy máshogy kell beszélni egy vendéggel, az óvónénivel és a tesóddal.

2020. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!