Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondjam el, hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Összevesztünk kb 2 hete és megbeszéltük, hogy barátokként folytatjuk. Közben kiderült, hogy terhes vagyok. Beszélő viszonyban vagyunk meg minden.

Most van egy munkahelyi projektje, amiről hónapokig áradozott, és most megkapta, ezen dolgozik, a leadási határidőig még majdnem egy teljes hónap van. Tudom, hogy nagyon fontos neki.


Mondjam el neki most, hogy terhes vagyok, vagy várjak a leadási határidőig, hogy addig tudjon azon dolgozni? (akkor 9-10 hetes leszek).


2020. ápr. 24. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Amikor még el lehet vetetni. Lehet lepontozni, de úgy gondolom, ennek a gyereknek nem kellene így élnie.
2020. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Minél előbb el kellene neki mondani, joga van tudni. Én nem várnék vele még egy hónapot.
2020. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

SOHA!


Vetesd el!


Szánalomból vagy a kölyök miatt HA, vissza is jön, az már nem ugyan az.

Fizetni meg...miért fizessen, ha te nem voltál képes védekezni?

2020. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
12. hétig el lehet vetetni. tehát ez nem a kérdés része.
2020. ápr. 24. 18:02
 5/21 A kérdező kommentje:

egyedül is el tudom tartani a gyereket, tehát ez hagy legyen az én döntésem.


és azt hittem, hogy óvszerrel védekeztünk, nem szólt, hogy kiszakadt volna vagy bármi.

2020. ápr. 24. 18:04
 6/21 anonim ***** válasza:
7%

"...és azt hittem, hogy óvszerrel védekeztünk, nem szólt, hogy kiszakadt volna vagy bármi."


SOHA nem elég a gumi! Gumi ÉS bogyó. És ekkor sem bent lövünk.


Ezt férfiként is tudom. Te nőként miért nem?

2020. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem várnék vele egy hónapot. Elmondanám most, minél hamarabb.

Ha szeretnéd elvetetni, azzal sem várnék. Azért a 10. hétben teljesen más a magzat, mint a 6.on. Nézegess képeket, olvasgass róla. Én kórházi gyakorlaton láttam ultrahangon 12-hetes babát, hallani a szivverését..épp abortusz elott....hát szivfacsaró volt még a gondolat is, hogy ez a baba nem fog megszuletni....ha már abortusz, akkor minél elobb...szerintem

2020. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Minél későbbi fázisban zajlik az abortusz, annál nagyobb kockázatnak vagy te is kitéve és annál hosszabb a lábadozási idő.
2020. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Ha tőlem lenne légyszives 1000 hónap múlva.
2020. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ne legyen opció a gyereked megöletése. Nem tehet semmiről. Neki te vagy a mindene.
2020. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!