Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői viszonyban óvszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszonyban óvszer nélkül?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek van párja, én is és a párom is kivizsgáltattuk magunkat. Az ő elmondása szerint neki sincs semmilyen betegsége. Tabit szedek emellett.


Be merjem vállalni az óvszer nélküli szexet vele?


2020. ápr. 25. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát én anno nem vállaltam be úgy, hogy a nőnek volt párja nekem nem. A végeredmény az lett, hogy hiába szedett gyógyszert teherbe esett, így mivel csak a pasijával volt gumi nélkül nem volt kellemetlen helyzet... 30/F
2020. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy érzed. Én lehet, nem merném, de ki tudja, igazából egyik eddigi kapcsolatomban sem bírtam tovább 2-3 hónapnál óvszerrel a dolgot, és bár szeretőm még sosem volt, nem tudom 100%-os határozottsággal kijelenteni, hogy ilyen szituban tutibiztos akarnék lenni és folyamatosan óvszert használnék. Nem is csak a nemkívánt terhesség megelőzésére, hanem úgy az elv, meg a tapasztalat, miután belém élvezett a párom, sokszor órákkal később is még ő csöpög ki belőlem, elég kellemetlenül érezném magam ha a szeretőm belém élvezne, aztán a férjemmel mennénk valami közös programra, és ott cserélgethetném a tisztasági betéteket a mosdóban, mert éppen akkor kezdett el kifolyni a szeretőm "szerelme". Nem beszélve arról, ha a férjemnek meg pont akkor szottyanna kedve velem bármit is csinálni, elképzelem így az orális kényeztetést, hááááááát... Na szóval érted. Ezek miatt lehet, hogy inkább maradnék az óvszer mellett, függetlenül attól, hogy mennyivel jobb érzés anélkül együtt lenni valakivel.
2020. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondása szerint nincs baja; magas kockázatú HPV nem is okozna tüneteket, te meg rákos leszel tőle.. Minimum, hogy menjen el STD szűrésre!
2020. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Gumi nélkül?


Én férfi vagyok, de még SOHA!!! nem csináltam gumi nélkül!!!


Nem kell szaporulat, se betegség, se per. Engem nem ver át egy nő sem.

2020. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bahhh, ilyen kérdést! A tabletta sem véd 100%-osan. Még az is kockázatos fix párkapcsolaton belül is. Sőt a spirál is ugyanaz a kategória. Alkalmi vagy szeretői viszony ilyen védekezéssel öngyilkosság. A technikai részletek meg tényleg tényleg oda tudnak baxni, főleg ha valami spermazuhany pasid van.
2020. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Sok múlik azon, hogy őszinte-e a srác, aki a szerető...

És vajon monogám-e annyira, hogy csak neked ajánlja fel az óvszer nélküli szexet és ez így marad a viszonyotok alatt is... Hmmm...

2020. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pfejjjj... ha ti ilyen szabadelvűek vagytok, gondolom a partnereitek is ugyanilyenek.

Előbb vagy utóbb azt sem fogjátok tudni, ki mit szedett össze és kitől...

2020. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük a moderátok munkáját! (:
2020. ápr. 25. 18:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Cska ha bolond vagy.

"szerinte nincs semmilyen némi betegsége"

Jah. Szerinte. A HPV-nek, chlamydianak sincs tünete, te meg majd szívsz miatta. Az, hogy szerinte nincs, nekem nem lenne elég. Ha hozna papírt, akkor talán. De ahogy ő felrekefél, a nője is ugyanúgy megteheti és behozhat valamit.

2020. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a nemi betegségek miatt ciki ez, egy esetleges terhességnél is nagyon kellemetlen, ha nem tudod kitől van a baba. Ha nem elég bonyolult az életed már így is, akkor hajrá, de utána ne sírj. Én nem játszanék a tűzzel, akkor sem ha a legnagyobb lánggal esünk egymásnak. Legalább az egyik fél gondolkozzon józan ésszel mindig minden körülmények között és legyen meg a dupla védelem.

Az egészség egy pillanatnyi állapot. Lehet hogy két nappal azelőtt szedett össze valamit, mielőtt veled szexel. Lehet, hogy nála nincs tünete, de nálad lesz. Nem kell komoly betegségekre gondolni, egy szimpla gombás fertőzés is éppen elég kellemetlen.

2020. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!