Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem, mert azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert azt hiszi megcsaltam?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kivagyok idegileg bukva. A barátom annak a tudatában van, hogy én csaltam őt. Soha nem tennék ilyet, mert ő volt az életem, nem hisz nekem. Neki is mondtam, hogy furcsa folyásom van,a pisilésnél égő érzést tapasztalok. Voltam orvosnál,nemi betegség...???!de nem feküdtem le senkivel,semmi más se történt. Az orvos is félrekezelt.a 3.orvosnál jártam sikerrel.a barátomnak hiába mondtam,nem hitt nekem. Olyan szinten megalázott, hogy hihetetlen. Megőrülök,hogy emiatt szakított velem. Azóta nem eszem,nem iszom,nem bírom épp ésszel felfogni ezt az egész szituációt és sírok. Ennek 2 hónapja. én így nem tudok élni, hogy ezt hiszi...hogy tudnám ezt elfogadni?????Egyáltalán el lehet?????segítsetek,öngyilkosság szélén állok annyira megvisel.Maga a tudat, hogy ezt hiszi rólam, meg az hogy elvesztettem a semmi miatt..?! 25/l

2020. ápr. 25. 17:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
abszurd.kapom az üzeneteket, hogy nemi betegséget csak nemi úton kaphatok és mekkora qva vagyok hogy megcsaltam és nekem áll feljebb... hihetetlen! chlamydiát kaptam el szüzen is anno, te jó ég! Ők biztos jobban tudják, mint én! Beteg a világ..
2020. ápr. 26. 13:28
 12/14 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba, az ilyenek semmit nem tudnak a női test működéséről, és annyira ignoránsak mellé, hogy elmagyarázni sem lehet nekik. Vagy másik lehetőség, hogy csak magukból indulnak ki. :)

Másrészt meg azok, akiknek megkeseredett az életük, szívesen rúgnak bele olyanokba, akik szintén padlón vannak, mert ettől fogják jobban érezni magukat. Ezeket meg inkább sajnálni kell, nem mérgelődni rajtuk.


Exed pedig szintén egy óriási barom. Klisé, de idővel csillapodik majd benned ez az érzés. Persze, most kijárási korlátozás van, bent ragadnak az emberek és még több idejük van agyalni, még kevesebb lehetőségük van elterelni a gondolataikat... de próbáld meg, biztosan van valami hobbid. Azt is megértem, hogy bosszant amit hisz - igazságtalan, hogy nem tudod elmagyarázni neki, hogy nem hisz neked, de ez megint csak az ő szegénységi bizonyítványa. Hidd el, az ilyentől jobb megszabadulni.

2020. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igyekszem tanulni, de így is ezerfelé járnak a gondolataim... köszönöm szépen! Hihetetlen hogy segítséget kérek mert már nem tudok kihez fordulni, a bnőim unják, meg mindenki és teljesen magamba roskadtam azóta...
2020. ápr. 26. 15:13
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésnél meg azt olvastam, hogy a pasi a mentruáció miatt szakított a lánnyal!!!


Nagyon buta emberek is vannak.

2020. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!