Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat és haverok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat és haverok. Valaki volt ilyen szituban?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki bármilyen okból nagyon nem tudta elviselni a párja egyik haverját és le akarta koptatni?

Sikerült vagy nem? Vagy ha nem havert akkor esetleg exet.

Mi volt a módszer? És mi volt az oka, hogy erre szükség volt?


Inkább azok válaszoljanak, akik voltak ebben a helyzetben, mert az ő tapasztalatuk érdekel. Az, hogy ezt ki ítéli el és ki nem, az most teljesen mindegy nekem. Én nem csináltam ilyet, csak érdekelne ez olyanoktól, akik voltak ilyen helyzetben.


2020. ápr. 25. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Volt. A barát lett kikukázva, de nem azért, mert én akartam. Egyre több olyan dolgot művelt, amit a párom sem tudott hova tenni és kiábrándult a szemétségeiből.


A haver nem fogta fel, hogy a párom szemében nem ő van az első helyen, hanem én és nem vele fog állandóan lógni onnantól, hogy kapcsolatban van.

Utána ment a szarkavarás, próbált úgy szervezkedni, hogy én véletlenül se menjek velük, pedig párom szerette volna.

Aztán elkezdett folyamatosan ellenem beszélni, hogy én mennyire rossz irányba változtatom és tönkreteszem.


Aztán a párom közölte, hogy velem tervez jövőt és az nem úgy lesz, ha úgy áll hozzám, ahogy a haver tanácsolja. Illetve ha akkora barátok, akkor talán tisztelhetné azt, aki neki kedves.


Volt egy másik haver is, folyamatosan nyilvánvaló dolgokkal írt rá a páromra, amikre rá is kereshetett volna. Párom meg egy idő nem írt neki, aztán elkezdett engem ekézni a csaj, hogy biztos én nem engedem, milyen szar kapcsolat ez. Aztán párom elküldte a fenébe, hogy kellesse magát máshol, a hülye is látja, hogy csak azt próbálgatja, hogy mennyit ér a szemében és mennyire ugrik neki és ő ebből nem kér.


Imádom a párom, szólnom sem kell, mindenkit elküld a pokolba, aki nem ide való :D

2020. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!