Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitseg! Ferfiak/Fiuk mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Ferfiak/Fiuk mit gondolnatok, ereznetek, tennetek a tesotokkal ha az a baratnotokkel ilyen szituban van?

Figyelt kérdés

19 eves srac vagyok, es a batyamnak van egy baratnoje aki nekem CSAK egy barat, nagyon megszerettem ezt a lanyt, elvagyunk, elvezzuk egymas tarsasagat, vicces is es kedves velem a tesom baratnoje. Viszont lathatoan nem erdeklem mint ferfit, es szereti a batyamat, mar 2 eve egyutt vannak es meg nem lattam ilyen boldognak a batyamat:D A bratyom nevel kiskorom ota, igazabol olyan mintha kicsit az apam is lenne. 9 evvel idosebb nalam a tesom. Jo a kapcsolatunk, sot nagyon nagyon jo, szeretjuk egymast:D ( most nem annyira mar..)de amiota van neki baratnoje sokat veszekedunk, tudom, hogy zavarja ot, hogy ennyire kijovok a baratnojevel es ha felmegyek a lakasukra van amikor elvagyunk 3an, de a tesom sokszor megol a tekintetevel es ha atolelem a parjat vagy megpuszilom akkor tarkon vag, vagy ram szol, hogy tipli van es birjak magammal..Igazabol tetszik ez a lany:/ de nem akarom elvenni a batyamtol..es orulok, hogy boldogok, csak bejon nekem ( nagyon ) es ezt tudja a batyam, mar volt belole veszekedes, egyszer okol harc is, de az nem most tortent..ezekrol a lany nem tud, mindig 2 lerendeztuk a dolgokat. Mar regota lazabbra vettem a figurat es nem vagyok veluk annyi idot, hiszen nekem is van sajat eletem. De a lenyeg, hogy a tesom baratnoje nem erez irantam semmit, o tenyleg csak baratkent tekint ram es k---va kedves velem, meg gyonyoru es..hu nagyon kar, hogy foglalt..mar megszerettem es lehet erzek is iranta valamit, de nem akarok beleronditani a kapcsolatukba es a batyam ha ezt megtudja, engem agyonver vagy kicsinal. Ha tudna mit erzek..ha tudna, hogy nem csak dugni akarne ezzel a lannyal..hanem sokkal tobbet..meg nem szerettem not igy, mint a tesom csajat.


Ket hete lassan viszont tortent egy gazos dolog.


Csak annyit kerdeznek, ti mit ereznetek, tennetek ha a szobaba erve azt latod, hogy a baratnod az ocseddel fekszik az agyatokban, pontosaban egymas mellett hason kicsit felemelkedve beszelgetnek es telefonoznak is kozben.

Az ocseden nadrag, zokni van, de felso nincs. A baratnod teljesen felvan oltozve.


Nos, ha ezt latnad akkor kiakadnal, ereznel feltekenyseget, vagy duhot esetleg?


Nem akarnam elmondani ezutan mi tortent:/ Nagyon elfajultak a dolgok, persze nem csak azert, mert ez a latvany fogadta a tesomat.


A lany mellett kikell allnom mar most, o nem ribizli, nem adott okot soha arra, hogy feltekeny legyen a batyam miatta es tenyleg kozombos vagyok a szamara, szerintem nem tetszem neki..mint ferfi..ezt tudom:/ ( pedig jokepu kandur vagyok..csak meg kisfius az arcom:D ) na de ertitek remelem. Raadadul a lany is 26 eves. En meg 19:/ Nem akarom, hogy tonkre menjen a kapcsolatok, ok nem is problemaztak, nincsenek haragban.


Csak a batyjam az aki haragszik ram, es ja..:( kaptam tole eleg durvan. :(



2017. febr. 7. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mit tennek? Semmit! Elmondanam az ocsemnek hogy tartsa tiszteletben a parkapcsolatomat. Ennyi

Ha ezt nem teszi meg, akkor nincs mit tenni... a kapcsolat megromlik idovel. A csalad es a szeretet nem arrol szol hogy tudataban a tettunknek fajdalmat okozunk annak akit szeretunk...

2017. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Most az egyeb tenyezoket nsm veszem figyelmul ...de fondolj bele, joval idosebb nalad.

Es a tiltott gyumolcs effektus is kozre jatszhat.

Ne akarj magadnak rosszat mert sose lesz a tied.

2017. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem ér annyit egy nő sem mint a család.


Én sosem puszilózok, ölelgetem a rokonom, barátom párját, kivéve üdvözléskor. De hát van olyan haverom akikkel puszilózok, mégsem vagyok b*zi.

De ha nem üdvözléskor történik akkor egy kretén vagy, az én tesóm normális, de ha ilyet csinálni megverném. Fordított esetben pedig megérdemelném én is.


Pedig amúgy rohadtul nem vagyok kapcsolattisztelő, nagyon sok balhém volt, hogy idegen csávók nőjét fűzöm, lesz*rom őket, nekem ők senkijeim. Viszont a család az nálam szent és ezt a határt sosem lépném át..

2017. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért feszegetek mindig a húrt?Ha tudod,hogy a bátyádat zavarja,hogy rá vagy szállva a barátnőjére,akkor akadj le róla és keress már valaki mást.Ha ilyen jóképű kandúr vagy,akkor biztos nincs gondod a csajozással.Ne játssz a tűzzel,mert ennek csúnya vége lehet,és hozzáteszem jogosan.
2017. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem értettem hogy ilyen nőkkel miért kell ENNYIRE jóban lenni?


Legyen szó akár rokon nőjéről, akár nagyon régi jó barát nőjéről. A FA SZÉR' KELL VELE ILYEN JÓBAN LENNED?

Én mindig direkt figyelek arra, hogy az ilyen nőkkel távoli, beszélgetős ismerősök legyünk és semmi több.


Mi van veled? Szerezz már magadnak normális, korodbeli férfi barátokat.

23/F

2017. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze volt mar kozben parkapcsolatom, tobb is, de egyik lanyt sem szerettem ugy mint ezt a not..szerelmes nem vagyok ez azert tudom..de akkor is erzek valamit iranta. Tudom, hogy nem lehet koztem es kozte semmi..soha!! De nem akarok tavolsagot tartani, vagyis amennyire lehet szeretnek a kozeleben lenni. 2 eve vannak egyutt, egyszer sem csokoltam meg vagy taperaztam es nem mondtam a lanynak, hogy szeretem ot ( stb ) de hat mar nyilt titok minden. Nekem kozben 3 baratnom is volt, az egyik fel evig tartott, de az a csaj raadasul foglalt volt, de hat nagyon nem volt akadaly, hogy pasija van neki, mert hamarosan szakitottak is ok ketten. ( talan miattam is..nem tudom )


Nekem a batyam a csaladom. 18 eves kora ota o vigyaz ram, vele vagyok, apank alkoholista..ot soha nem lattuk. Anyank meg lelepett amikor a tesom betoltotte a 18-at.


Nem akarom tonkre tenni a parkapcsolatat, nem mernek ennek is kozelebb ferkozni a parjahoz, az egesz lehetetlen, tobb okbol is.


Nagyon banom ami tortent az elmult par het soran, es a batyam is nagyon haragszik ram. Szeretnem ha kibekulnenk..tudom, hogy a batyam megbocsajt nekem. Mar szamtalanszor megtette es most is igy lesz. Ezzel nem akarok visszaelni. En probalok megjavulni, de nem akarok mar, szeretem ezt a lanyt. A batyam most kirakott, 2 hete..nagyon megvert, irto duhos volt ram. Azota nem is hallottam felole..vagyis a bratyom mindennap keres, ma is tobb uzenetet hagyott. Hogy adjak valami elet jelet. Beszelni akar velem. Tudom, hogy errol akar beszelni es felek, hogy olyat ker tolem..amit nem akarok megtenni.. es kulonben meg en is haragszom ram! Szandekosan nem keresem ot, nem reagalok a hivasokra sem!! Meg a baratnoje is irt nekem. Hogy mind ketten kerik tolem, hogy talalkozzunk, beszelnunk kell. Ba***ki mintha a szuleim lennenek..vagy nem tudom. Mar vicc az egesz :/ Az alberletben is jartak nalam, de nem voltam otthon, sot egyer kizartam oket es bekapcsoltam a tvt, zenet is beraktam. Csak hogy ne halljam a batyam uvoltozeset, hogy engedjem be oket.


Majd ha megnyugszom dumalok veluk. Es nem akarom oket elvesziteni. Tudom, hogy onzo vagyok es fajdalmat okoztam nekik.

2017. febr. 7. 16:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kis kavarodások vannak a fejedben.Egyrészt,örülj neki,hogy ilyen bátyád van,aki nemcsak felnevelt,de még ezek után is aggódik érted.Erre te játszod a sértett hercegkisasszonyt,holott te vagy a ludas.Röhej...
2017. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Undorító a viselkedésed... Ha tudod hogy boldogok együtt, akkor lehetne benned annyi hogy ezt tiszteletben tartod. De minek is lepődöm meg, hányinger a mai világ...
2017. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen az ötös is megmondta a tutit.

Meg hát én hármasban nem csinálok programot, ha hárman vagyunk pl legjobb haver + bnője + én. Megiszunk valamit kicsit dumálunk aztán mondom, hogy elmegyek csajozni, majd elmesélem mi volt. Nekem is ciki zavarni ilyenkor, te nem veszed magad észre?

2017. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy boldogok, nem akarok beleronditani a kapcsolatukba, igazabol igy sem sikerult. Nem mintha celom lett volna. Ez mar nem is lanyrol szol..eleg regota. Inkabb a batyamrol meg rolam. Igazabol nem tudom sokaig fizetni az alberletet sem, ezert vissza kell mennem a batyamhoz majd. A baratnoje meg kozben elmegy ki kulfoldre a csaladjahoz, ott lesz egy honapot a szuleivel, testvereivel. Addig a batyamnal lennek es kozben keresnem kellenne munkat a suli mellett. Ez mind most esedekes. 16an utazik el a lany..en meg akkor mar nem lennek az alberletben, mert mar nem melozom es mindenkepp mennem kell..Szoval tudom, hogy onzo vagyok meg hisztis :D es hatalmas ba***sz.

Vannak barataim, haverok ..nagyon sok. Suli utan veluk szoktam lenni vagy dolgoztam. Viszont heti 1x vagy 2x felneztem a tesomhoz es akkor dumaltam veluk, filmeztunk stb.

Nekem a batyam a csaladom, szal akkor is mennek hozza, ha nem lenne baratnoje. De a lany miatt megyek leginkabb..most viszont nem megyek, tudom..hogy mit akarnak,hogy felejtsem el, hogy en meg o..vagyis a tesom noje. Elfogadtam, ..de nem ertem, miert nem szerethetem ot? Nem akarom elvalasztani oket. Az erzeseimnek megsem tudok parancsolni. A batyam irta, hogy nem all szandekaban lemondani rolam, mert felelosnek erzi magat es ugy erzi kotelessege rolam "gondoskodni".

2017. febr. 7. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!