Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lebeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lebeszélni magam arról a srácról vagy mit tudnék tenni? Nem akarom hogy tetsszen nekem, nem akarok rá gondolni

Figyelt kérdés

Soha 1 percig se néztem rá másképp.. igazából volt egy idő amikor annyira ellenszenves volt nekem hogy köszönni se köszöntem neki. Aztán egyszer csak ő elkezdett normálisan viselkedni én meg úgy voltam vele hogy nem is olyan bunkó ez az ember. És igazából ennyivel le is tudtam. Párszor láttam de semmi extra. Aztán egyszer mikor mentem valahova , ő pont ott volt véletlenül vagy nem véletlenül pont arra járt amerre én. Mentem tovább a dolgomra és utána egész nap rá gondoltam . Olyan fura volt , nem számítottam rá hogy pont őt láthatnám bárhol is. Aztán láttam még őt utána párszor, és azt vettem észre hogy egyre inkább zavarba vagyok Ha még látom. Gyorsan ver a szivem , el pirulok meg mostmar legutóbb a kezem is remegett annyira zavarba voltam tőle. És igazából mindog miután látom, elég intenzíven rá gondolok és mintha valami lenne a mellkasomba úgy érzem. Nem tudok koncentrálni dolgokra és ezek már zavarnak. Félek mostmár látni őt mert annyira zavarba fog hozni hogy tuti le égetem magam azzal hogy el vörösödöm meg remegek tőle. Segítsen valaki könyörgöm

Ki akarom verni a fejemből ezt az egészet és el akarom felejteni.

Eddig akik iránt így kedztem érezni, soha semmi nem lett belőle mert vagy gyereke van vagy barátnője, nekem meg ki van zárva olyankor hogy legyen bármi is. Szóval tuti ő is rendelkezik valami "hibával " ami miatt úgy se lehetne köztünk semmi.

Igazából tanácsot kérnék, hogyan tudnám kizárni teljesen a gondolataimból és hogyan tudnám lebeszélni magam róla? Tudom gyerekes , előre is bocsánat de én Ilyen kislányos vagyok néha pedig 24 elmúltam


2020. ápr. 25. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Berezonál a sunid tőle. Ez miért baj? Jöjjetek össze.
2020. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Minnél jobban küzdesz hogy elfeledd annál jobban gondolkodni fogsz róla. Most valószínû szerelmes vagy belé. Az akadályt nem szabad kikerülni hanem átmenni rajta hisz az a legrövidebb út. Ezt a pszichologusomtól tanultam:)
2020. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De te bejössz neki, valami jelét láttad, vagy csak egyoldalú a dolog? Szerintem beszélj vele, egy próbát megér.
2020. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet hogy a 20. században ez elavult amit most írok , de én még elvárnám hogy egy férfi kezdeményezzen , szóval esélytelen hogy barmi jelét is mutassam annak hogy bejön, vagy higy beszéljek vele.

Nem tudom hogy kölcsönös e a dolog De a megérzéseim szerint igen.

2020. ápr. 25. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Figyelj... egyfolytában róla gondolodsz és kivagy tôle ahogy írtad. Szerintem nincs veszteni valód ha ráírsz és elhívod valahova. Vagy egyszerûen ráírsz még ha nem is hívod el, hanem csak chaten ismerkedni mert, ha neki is bejössz te akkor nem lesz ellene az ismerkedésnek :)
2020. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom a nevét se
2020. ápr. 25. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebbet kattogjál rajta, mert ezt csak túltolod. Mint írtad, nem is ismered, de azért anno bunkónak is elkönyvelted.

Ha meg akarsz, kezdeményezz, neki nem kötelező, mert valószínű nem akar semmit.

2020. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez most elgondolkodtató, igazad lehet. Tényleg csak túl gondolhattam ezt az egészet és

Kicsit elszálltam

2020. ápr. 25. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Évek óta vagyok így egy férfivel.

Semmiféleképpen nem akartam, hogy érdekeljen, de akárhányszor láttam hatással volt rám. A mai napig. Nem egy tipikus jó pasi, össze se illetnénk, de tudtam, éreztem, hogy én is tetszek neki.

A mai napig hatással van rám, ha látom annyi különbséggel, hogy akkoriban csak annyi baj volt, hogy nem illettünk (szerintem) össze, mostanra meg már gyereke lett..


Lépj, egy próbát megér.. amég nem késő.. Ha más nem legalább jelét add, hogy szabad lenne a pálya.

De a remegést meg mitudomén mit tényleg túl tolod.

2020. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!