Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az lenne hogy júl.21 volt a...

Az lenne hogy júl.21 volt a kresz vizsga júl.24 voltam is lebeszélni a vezetést stb azt mondták majd hív az oktató. Már 1 hét eltelt de nem hívott nem akarok türelmetlen lenni csak tapasztalat érdekel kinek mikor jelentkezett az oktató?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Majd jelentkezik az oktató, ha visszajött a nyaralásból!

:D

2014. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:DD
2014. júl. 31. 13:44
 3/7 szántóvető ***** válasza:

nyugi jelentkezni fog amint megszerzi a jogsit.

(be van táblázva mint állat,valószínűleg minden ügyfele megbukott,várj türelmesen.)

esetleg kereshetnéd te is,célozgatva rá hogy keresel másik iskolát.lényeg a határozott fellépés.

2014. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D tapasztalatok?
2014. júl. 31. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, hogy én 3 oktatót hívtam fel még szeptemberben és abból 2 azt mondta, hogy maximum november végén tud fogadni. Az 3. pedig azt mondta kb. 3 hét, végül hozzá kerültem de egy igazi nagy balf_sz volt
2014. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy ebben az országban a jogosítvány intézése és menete borzalmas ideig tart (mondjuk nem csak az), szóval ne csodálkozz ha lassan megy minden, nem véletlenül mondják, hogy jó pár évvel le vagyunk maradva.
2014. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz ! Köszi
2014. aug. 1. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!