Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor összejöttök valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor összejöttök valakivel, azzal is foglalkoztok, hogy a családotok, ismerősök mit szólnak hozzá? Vagy ha nem felvállalható, akkor eleve esélytelen?

Figyelt kérdés

A személyes ízlés nem feltétlenül felel meg a család elvárásának... akkor is ismerkedtek valakivel, ha tudjátok, hogy a családotoknak, ismerősöknek nem fog bejönni az illető?

Mert pl. Buta, ronda (foghíjas), ápolatlan (zsíros haj), extrém a kinézete (lila haj, tetoválások), kisebbségi, láncdohányos, stb.


Mikor ismerkedek valakivel, nekem sokszor eszembe jut, mit hallgathatnék otthon, hogy jobbat nem találtam...


Más hogy áll ehhez?

29/F


2020. ápr. 25. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mert pl...."


Na ezek nekem is kizáró okok, nem csak az ismerősök, rokonok miatt.

Hogy lehetsz ennyire igénytelen?

2020. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igényes embernek neveltek, így nem tartok tőle, hogy olyat választok, aki nem az és nem vállalható előttük. Így nincs gond.
2020. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem érdekelt, kinek mi a véleménye, ha én szeretem, nekem megfelel.
2020. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A családom, ismerősök véleménye legfeljebb akkor ingatna meg a választásomban, ha egyébként is bizonytalan vagyok. Az említett esetekben mondjuk nem lennék bizonytalan, nagyon határozottan nem jöhetne szóba ezen tulajdonságok bármelyikével, de ha egyébként valóban csak személyes ízlésről lenne szó, hogy mittudomén, anyám hozzám vágja, hogy "ennél jobb képűbbet is választhattál volna", akkor azt bőven nyugodtan figyelmen kívül hagynám, ha amúgy nekem tényleg tetszik és jól megvagyunk és minden stimmel.
2020. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem választok, akit szégyellnék. De magam miatt nem, mert miért akarnék olyannal lenni :D
2020. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem választok olyat, aki a család, barátok előtt vállalhatatlan. Nem miattuk, hanem mert nekem is ez az igényem.

Nem fogok fogatlan, ápolatlan emberrel összejönni. Olyan külsőségeken, mint hosszú haj, tetoválás, piercing stb. meg nálunk senki nem akadna ki. Lehet, hogy anyámnak magában meglenne a véleménye, de nem mondaná, nem mutatná. Ha normális az illető, akkor nem érdekelne, hogy milyen a haja vagy az öltözködése.

2020. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem fontos volt, hogy olyan párt találjak, akit a családom és a barátaim is szeretnek. (És persze, hogy ez fordítva is igaz legyen). Randiztam olyan sráccal, aki nem tetszett nekik, bár csak egyszer jegyezték meg, hogy nem hozzám való, de nagyon hamar magamtól is rájöttem. De legalább tapasztalatot szereztem. Rossz tapasztalatot. Többször nem adtam le a saját igényeimet (mely amúgy egyezett a családoméval) és meg is találtam a társamat, akit mindenki szeret, főleg én!
2020. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Hogy lehetsz ennyire igénytelen?" - Nem vagyok az, csak néha valamelyik családtagom, ismerősöm ajánl valami csajt, és találkozásnál nem térek magamhoz, hogy vele kéne összejönnöm?! (Aztán egyből bevillan, hogy ráadásul még otthon mit is szólnának hozzá.)


Legutóbb pl. egy haverom unokatestvérének kellett "segítenem megnézni a számítógépet", amikor megláttam a csajt, a 3. szónál úgy gondoltam, értelmi fogyatékos (persze zsíros haj, csipás szem, elálló fogak, fakult melegítő nadrág), aztán mikor azzal jött hogy milyen aranyos vagyok, meg az anyjával csináltak nekem limonádét... huh, lelépés után még vagy 1 óráig nem tértem magamhoz.

2020. ápr. 25. 21:07
 9/15 anonim ***** válasza:

Hasonlót választok magamhoz és eddig mindig úgy volt, hogy aki engem szeretett, a páromat is megkedvelte. Nem miattuk döntök így, hanem számomra igény, hogy ne egy random trógerrel álljak össze


Sem a szüleim, sem a barátaim nem intoleráns suttyók, szóval sosem voltak gondok a döntésemmel náluk ilyen téren.

2020. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Épp veregetem a vállamat, mert nekem eszembe sem jutna a gyerekem választottját fikázni. Ilyet csak primitív hülyék csinálnak. Az ilyen család véleménye meg nem számít.
2020. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!