Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ismerősöd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ismerősöd a szádra pillant egy pillanat erejéig beszélgetés közben, mit gondolsz? Foglalkoztok vele egyáltalán?

Figyelt kérdés

#beszélgetés #férfi #nő #szájra pillantás
2018. ápr. 24. 22:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Elég egyértelmű testbeszéd, le kell kapni a leányzót.
2018. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem veszem észre.
2018. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Remélem, nem gondolnak rosszra, én rendszeresen nézem az emberek száját, mert nem hallok annyira jól.
2018. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

--> "a szádra pillant egy pillanat erejéig"

Tehát ő nem hall rosszul, veled szemben van, lepillant, és utána újra a szemedbe...

2018. ápr. 24. 23:02
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Nemrég beszélgetésbe elegyedtem egy férfivel, és sajnos többször néztem a száját ill. a fogait, mert olyan szép volt neki. De ettől függetlenül nem kívántam meg szexuálisan.

(N)

2018. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Valami bunkó dologra gondolok közben, nekem ugye más gondolataim nincsenek...

Amúgy meg nem foglalkozom vele.

2018. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A csok jelentese hiaba pontoz le a sok barlanglako
2018. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg nem foglalkoznék vele, de ez persze függ a kontextustól, meg a kettőnk viszonyától.


Mert például, tegyük fel van valaki akit alig ismerek, kettesben még sose beszéltünk és amikor ezt csinálja se ketten vagyunk csak -> 100%, hogy nem foglalkozok vele.


Ha valaki akivel jó viszonyban vagyok csinálná ezt, akkor se foglalkoztatna, de valahogy reagálnék rá (grimasz, vagy amit éppen érzek).


Ha kissé ittasan kettesben vagyunk és amúgy eléggé ismerjük már egymást, akkor elég komoly jelnek venném.

2018. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nincs lány ismerősöm.
2018. ápr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Honnan lehet tudni, hogy épp hová pillant? Mindegy, úgysem veszem észre.


Jómagam egyébként mindenféle hátsó szándék nélkül nézek összevissza pofázás közben...

2018. ápr. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!