Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem és az öcsém barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem és az öcsém barátnője folyton egymást nézik titokba. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy asztalnál vagyunk,látom hogy titokba egymást nézik,ha a nő bemegy a házba,a férjem már siet hogy menjen utána.

Tavaly volt már erről szó, kao a férjemet nem érdekli,de ez eléggé furcsa,amúgy a lány kiskorú.



2020. ápr. 25. 22:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

Semmit nem tudsz tenni, maximum elválni. Nem hiszem, hogy egy felnött férfi, aki azzal a mentalitással van, hogy a felesége öccsének a barátnőjét, aki ráadásul kiskorú, ba..ná,az merőben megváltozna.

Azzal meg nem sokra mész, ha konréta ezzel a szituácival kezdesz bármit is, mert ez a mentalitás ugyanúgy ott lesz a férjedben.

2020. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Férjemnek én vagyok az első, minden téren.

Van egy 2 éves gyerekünk,de ettől függetlenül jobban is nézek ki a lánytól,meg jobban oda figyelek magamra is.. A férjem az konkrétan minden lányt megb. szerintem..

2020. ápr. 25. 22:49
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz a világ legszebb nője is, ha ő hajlamos arra, hogy félre megy, főleg az ölöcséd nőjével, akkor félre fog menni.
2020. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
23%
Rendezek egy hármast a csajjal, akkor legalább nem csak titokban tudja nézni
2020. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Igen,amúgy felhoztam ilyen hármast is a férjemnek (nem az öcsém csaja lenne a 3-ik) és mondta a férjem hogy őt nem érdekli más,meg hogy nem tudna mással lenni.

Ez egy nagyon szép házassággal indult,csak közben felnőttünk.. Tudom hogy vágyik másra, mondjuk volt olyan is,hogy bevallotta hogy ezzel,azzal elképzel egy két dolgot, tudni kell róla hogy nagyin szótlan,viszonylag vissza húzódó..

2020. ápr. 25. 22:58
 6/30 A kérdező kommentje:

Akkor ne tegyek semmit? Ne hozzam fel a témát? Bár ennek úgy sincs értelme..

De ez konkrétan mit takar? Tudom hogy mit,de magamnak is hazudok

2020. ápr. 25. 23:02
 7/30 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem meg nincs olyan pasi, aki egy hármasra.nemet mondana, meg nem tudna mással lenni, bocsi :)
2020. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
#7, férfiként mondom, hogy ez egy igen erős kijelentés. :D
2020. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
3%
Én azt nem értem miért nem akar veled hármasozni. Hülye hogy ezt nem fogadja el.
2020. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz így vele lenni, hogy más csajok után eped? Szerintem ez az egyik legsértőbb dolog ami egy kapcsolatban előfordulhat. A bizalom sincs meg. Persze te tudod, de csak a gyerek miatt ne szenvedj mellette.
2020. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!