Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnom kéne a pasimra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnom kéne a pasimra, hogy érdekli a hármas szex?

Figyelt kérdés

Azt mondta benne lenne,ha én is benne vagyok de valószínűleg megijedne ha ott lenne és hogy ez nem undorító csak nem szokványos.Hát ez nálam kiverte a biztosítékot😅Hogy lenne az normális,hogy azon élvezkedjek hogy a páromat valaki más rakja??Meg miért vágyik valaki ilyenre ha elvileg szeret???Én tudom hogy a pasiknak más a szex de borzasztóan rosszul esett ez ....

Vagy én reagálom túl?😞szomorú és mérges lettem...a párkapcsolat az nem egy hülye klubb ahova emberek csak úgy beszállnak...



2020. ápr. 26. 10:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy jó ötlet, és közösen is kiválaszthatjátok a másik pasit.
2020. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék hogy reagálná le egyes javaslatát. 😃 Hogy érdekli, önmagában nem ad haragra okot, csak ha mindenképpen akarja + veled, mikor tudja, hogy te nem vagy benne.
2020. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell rá haragudni. A férfiak 90%-át érdekli, csak sokan nem merik felhozni a témát.
2020. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Xdd Jah ez jó de tényleg légyszi komoly válaszokat...egyszerűen nem tudom hogy ez ok e a szakításra egyszer olyan szövegekkel jön hogy alig várja hogy a gyerekei anyja legyek egyszer meg hogy teljenek az eveink...máskor meg:BUMM BASSZUNK HARMAN.
2020. ápr. 26. 10:41
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is feljött a téma, engem annyira nem hozott lázba a dolog, de kipróbáltuk, legyen meg az öröme. Az mondta nem volt rossz, de annyira jó sem, szóval ezek után lecsitult az ez utáni vágya, én meg elkönyveltem egy tapasztalatnak. Azóta is minden vágyunkat megosztjuk a másikkal, megbeszéljük, értékeljük, belefér e a másik részéről vagy sem. Szerintem ez így egészséges, beszélgetni még nem bűn, és tényleg ne haragudj rá emiatt, beszélgess vele erről, esetleg kérdezz rá miért izgatja ez, sokat elárulhat a pasidról a miért. Meg persze világosítsd fel, hogy részedről ez ki van zárva, nehogy félreértse az érdeklődésed.
2020. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
#4: Attól, hogy hárman ba**tok vagy még többen, még lehetnek gyerekeitek. A gyerekek addig maradnak a gyerekszobában.
2020. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon zokon venném. Egy bensőséges felnőtt párkapcsolatba nem fér bele.
2020. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
Látens homoszexuális lehet.
2020. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Vagy inkább biszex.
2020. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Én azt hittem nőt akar bevenni. Ha férfit, akkor valószínűleg tényleg biszex.
2020. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!