Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem olyan problémám lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zs961013Cigusz kérdése:

Nekem olyan problémám lenne 24 éves vagyok van egy 23 éves nő akit nagyon szeretek elmennék a végletekig hogy szeressen ő is már öt éve ismerem voltunk is együtt. És szeretném vissza szerezni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat kérnék.

2020. ápr. 26. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Tessék, értelmes válasz:

Ez itt NEM az online párválasztási tanácsadó.

2020. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jártam már hasonlóan és számomra az volt a tanulság, hogy ami nem megy, azt ne erőltessük és tovább kell lépni, különben felemészti az ember életét.

Lehet, hogy számodra a legmegfelelőbbet még csak ezután fogod megtalálni és nem véletlen, hogy így alakult.

De ha mindenáron vissza akarod szerezni kívánom, hogy sikerüljön, de erre megfelelő tanácsot nehéz adni, mert ehhez ismerni kellene a nő személyiségét, vagy hogy ő már továbblépett-e.

2020. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nőt visszaszerezni eléggé reménytelen dolog.

Rámehet az életed.

2020. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdéa hogy miért nem maradtatok együtt. Valami oka csak van hogy nem kíváncsi már rád. Kicsit bővebben légyszi.
2020. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!