Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna titeket, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha a barátotokat szüksége lenne napközben kb 2 óra alvásra hétvégente egy kiadós napközbeni szex után?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
En aludnék vele, orgazmus után el szoktam fáradni.
2020. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább mellé bújnék, vagy ha dolgom akad, azzal foglalkoznék, amíg pihen.
2020. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én szex nélkül is szeretek délután aludni egyet.
2020. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Aki egészségesen megalussza a kb. 8 órát és lehetőleg nem úgy, hogy hajnalban fekszik le és 10-kor/délben kel, annak ritkán szokott kelleni a délutáni alvás.


Ennek ellenére néha belefér, de nem rendszeresen. A néha az havi párszor maximum.

2020. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Az alvása nem zavar, de a szex igen, ahhoz én is kellek. És ha nincs kedvem?
2020. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lenne a délutáni alvással, csak ha alszol előző éjjel 8 órát, aztán még délután 2-t, akkor fix hogy este nem ugyanakkor fogsz tudni lefeküdni aludni, mint előző nap. Akkor aztán másnap még később kelsz, vagy ha ugyanakkor kell kelni, akkor kevesebbet alszol és fáradtabb leszel, stb. és így eltolódik a ciklusod, magaddal szúrsz ki mindenképp hosszú távon. Akire nincs ilyen hatással, az csinálja nyugodtan.
2020. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,ha csak néha lenne ilyen.Volt már rá példa párszor, hogy bealudtunk mindketten, vagy csak ő.
2020. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Neha nem, ha mindig ez lenne a program, akkor igen. Felnott ferfi, nem ovodas, ne csicsikaljon delutan rendszeresen.
2020. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nőként kérdem, mi baj a csicsikálással? Mondjuk én itt ülök és gépezek, akkor nem mindegy, hogy a párom tévézik, olvas, edzik, vagy alszik?
2020. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább büszke lennék, hogy úgy megcsináltam, hogy kifeküdt :)
2020. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!