Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok előfordult már, hogy valamiért mérgetekben felpofoztátok a párotokat vagy barátotokat? Ha igen érdekelne az ok is. Férfiként kérdem.

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Erre nem nagyon fogsz valaszt kapni!

Erre vered?..

2020. jan. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rá példa. Megkockáztatom, hogy soha nem is lesz. Egy kapcsolatba semmilyen formában nem fér bele az agresszió. A pofozkodás se.
2020. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Olyan volt, h hozzávágtam egy guriga papírtörlőt, illetve a negyedik szülés közben majdnem eltörtem a kezét szegénynek, úgy szorítottam. 😄 Ennél komolyabb sosem volt és nem is lesz.
2020. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
A mostani páromat soha. Sokszor felcseszett már, de pofont csak akkor adok, ha a kapcsolat sem érdekel már. Exem például a finoman szólva nem megfelelő üzenetei miatt kapott egy hatalmas fogkoccanósat a szakítás napján. Nem mondom, hogy megcsalt, de azután a nyáladzós lelki után valamelyik ribi "haverjával" nem éreztem úgy, hogy van együtt jövőnk vagy hogy ilyen türhőn kell mellettem viselkednie. Előtte egy srác azért kapott egy gyomrost, mert nem állt le a taperolással. De vele nem jártunk, csak randiztunk.
2020. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta h minden no kva, a kezem meg hamarabb jart mint az agyam, azota is szegyellem ezt, rosszul reagaltam le,bar szerintem a felhaborodasom jogos volt.
2020. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Az exem meg akart utni, de mielott elerte volna az arcomat eltortem az orrat. Onvedelem.


A masik exemnel szegyellem, hogy megutottem foleg h allati nevetseges okbol tettem, amire ma sem vagyok buszke.

2020. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Én egyszer az exemnek annó levertem egy hatalmasat,amikor egész éjjel a barátaival bulizott nekem meg reggel jogsi vizsgám volt és azt mondta,hogy addigra hazaér a kislányunkra vigyázni,de 20 percet késett az oktató meg lent várt a kocsiban.Már előtte huzamosan eljárt csajozni a haverjaival,szóval az csak az útolsó csepp volt a pohárba.
2020. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak egyszer kapott pofont. Több éve voltunk már együtt. Éjjel hazakísért egy lányt, akiről tudtam, h nagyon tetszik neki. (ezt még úgy toleráltam). Aztán amikor kb fél órával később mellőlem, az ágyból felkelve, a tőlünk nem messze lakó csaj felé indult, akkor utána mentem és a csaj kapujában lekevertem neki egyet. (utána egyből hazajött)

Egyébként sosem láttam, hogy személyesen beszéltek volna, bár a telefonjához sosem nyúltam, nem tudom, h ott egyáltalán mi volt... Utólag nagyon megbántam, h bántottam, bár csinált utána még két ehhez hasonlót, már amit bevallott..

2020. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem a barátnőm rendszeresen ver:) Elég féltékeny típus, ilyenkor ha elkapja a lendület, adja a pofonokat. 3-4 olyan teli tenyerest lever hogy csillagokat làtok.Oka nincs rá, tudja ő is. De a hónap vége neki elég stresszes a munkahelyen, hadd töltse ki.
2020. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!