Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok mindig vele? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mindig vele? :S

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy volt egy srác még általánosban,akivel nagyon jóban voltam. tetszettünk egymásnak,de járni nem jártunk. Viszont lehet azt mondani,hogy mindenki tudta,hogy mi "egybe tartozunk". Mindig tetszettünk egymásnak,és nyolcadik végén úgy váltunk el,hogy biztos találkozunk még az Életben. Nem kértem el se az e-mail,se az MSN címét. Ennek már lassan 4 éve...:( Nagyon hiányzik,még most is. És már régebb óta folyamat vele álmodok,és nem tudom ez mit jelent. Segítsetek kérlek!!
2010. júl. 28. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Keresd meg Iwiw - myvip facebook - a lehetőségek tárháza igen nagy - vedd fel vele a kapcsolatot - ha szabad és még mindig szimpatikus neked - akkor hajrá

22F

2010. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet,de nincs fennt. :S:S
2010. júl. 28. 11:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor még megnyugtatlak, hogy további 4 év múlva is lesz így néha..én ugyanis ennyi ideje "váltam el" a hasonló kaliberű sráctól.Mindennek 8 éve, azóta nem beszéltünk. Szerintem várjatok még a találkozással, biztos nem ok nélkül mondta. Most még úgysem lenne sírig tartó kapcsolat, később viszont lehet.

Ez az én véleményem;)

2010. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah, 22/L
2010. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hiányzik...:(
2010. júl. 28. 11:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha megírod nekem a nevét Mail ban - hol született vagy hova járt suliba - akkor kinyomozom neked.

22F

2010. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

legalábbis megpróbálom

22F

2010. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 év alatt sztem már volt vagy 8-10 csaja vagy csak 1 de más 1 éve vagy kitudja,sztem bekerült a gimibe és ott zajlik vele az élet,ha nem így lenne ő keresne téged iwiwen myvipen facebookon ....
2010. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És mit derítenél akkor ki? :) Hogy hol lakik?
2010. júl. 28. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!