Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan neheztel rám a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan neheztel rám a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A "problémám" nem nagy, de szeretném kikérni a véleményeteket.

A párommal 12 éve alkotunk egy párt, ebből 7 éve vagyunk házasok és van egy 3 éves kisfiunk.

170 cm magas vagyok, 69 kg. Ez azért fontos, mert ebből adódik a nézeteltérés köztem meg a párom között.

68 kg-al estem teherbe anno, 90 kg-al mentem szülni, csak 6 kg ment le a kórházban és a fiam hat hós koráig 84 kg-ot nyomtam, aztán kezdtem fogyni. 1 éves korára 75 kg értem el, és tavaly márciusig nem fogytam egy dekát sem. Aztán tavaly márciusban próbáltam odafigyelni, hogy ne egyek túl sok édeset, kicsit talán kevesebbet is ettem, mint előtte, így novemberre lefogytam 65 kg-ra. Teljesen elégedett voltam a súlyommal, a férjem sem panaszkodott ( ő sosem mondott rám egy rossz szót sem, még amikor 84 kg voltam sem, nagyon szeret és én is őt). Most viszont felugrott rám 4 kg, az elmúlt, mondjuk, 3 hónapban és le szeretném adni, DE a férjem nem támogat. Tetszik neki, hogy kicsit husisabb vagyok. Én viszont nem érzem magam jól így. Ne tudom elmondani miért, szeretném leadni azt a pár kilót, mondtam is neki, erre megorrolt rám, hogy nem érti mi a bajom, tök vonzó vagyok számára, stb.

Sosem volt gondunk a sexuális életünkkel, 3-4 alkalommal együtt vagyunk hetente, de ez akkor is így volt, amikor több vagy kevesebb volt a súlyom. Igazából nem értem mi a baja azzal, hogy kicsit le szeretnék fogyni?

PS: tudom, hogy nem ez az évszázad legnagoybb problémája, tényleg csak érdekel a férfi gondolkodásmód, mert a férjem, csak annyit mond, hogy neki ez nagyon bejön, jobban tetszem neki, de amikor 65 voltam nem panaszkodott, hogy az neki nem jó...



2020. ápr. 26. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Ezen mit nem értesz, hogy jobban bejössz neki kicsit husisan?

Komolyan ehez ész sem kell...

2020. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Hogy érted hogy nem támogat? Biztatással?


Ha téged zavar, márpedig zavar, akkor fogd magad és menj el sportolni, ha neki tényleg jó így, akkor arra várhatsz hogy bíztasson :)


Mozgással és normális kajával hamar lemegy majd az a 4 kiló, úgy hogy ő észre sem veszi majd ;)


A te tested, ha nem érzed jól magad benne, akkor hajrá :)

2020. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem érzed így jól magad, akkor fogyj le. Magadért teszed, nem másért és ezt neki is tudatosítsd.
2020. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell ezen tamogatni? Ne zabàlj annyit. Problem solved.
2020. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1-es

Ami az észt illeti, úgy vélem nekem jóval több jutott, mint neked, és, ha értelmezni tudtad volna, amit leírtam, akkor nem zúdítod rám a benned felgyülemlett feszültséget. Valószínűleg nem értetted meg a kérdést. Semmi gond, nem neheztelek rád. A véleményed is egy vélemény, még ha sz*rt se ér, köszi. :)

2-es

Teljsen tisztában vagyok, mit kell tennem azért, hogy lefogyjak, nem ez volt kérdés. És a férjem észre fogja venni a 4 kg-ot, mert odafigyel rám. Sajnálom, hogy neked olyan pár jutott, aki mellett hízhatsz-fogyhatsz 4-5 kg-okat és még csak észre sem veszi. :) De köszi neked is a választ! :)

2020. ápr. 26. 17:07
 6/12 A kérdező kommentje:

4-es

Te már a 3-ik vagy, aki nem tud szöveget értelmezni, pedig tök helyesen és értelmesen leírtam. Mindegy. :) Nem zabálok, és kövér sem vagyok. Valószínű neked is vannak frusztrációid, amiket most rajtam vezetsz le, de nem baj, én rád sem neheztelek! :)

2020. ápr. 26. 17:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha te soványabban érzed jól magad, akkor add le azt a pár kilót. 4 kg nem olyan sok, talán észre se veszi. XD
2020. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

3-as

Bocsi, téged kifelejtettelek! Köszi, hogy értelmes vagy! És megértetted a kérdést! :)

2020. ápr. 26. 17:11
 9/12 A kérdező kommentje:

7-es

Mindent észre vesz. Ha fogyok, ha levágatom a hajam, ha új póló van rajtam, ha kimosom a függönyöket, ha fel van porszívózva. Nagyon figyelmes velem, tényleg. Köszi neked is. Megy a zöld pacsi. :)

2020. ápr. 26. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Nah, mintha én lennék. Mondjuk én nem fogyni szeretnék, csak a 2 gyerek utáni hasam dolgozom át. (167/56) A karantén időszakban kissé megugrott a pocak, s bár a férjemnek nagyon bejön, nekem nagyon gáz. Főleg, hogy vettem ruhákat és úgy néztem ki benne, mint egy 4 hónapos kismama. Szeretném, ha karom is formásabb lenne. Ezért elkezdtem edzeni. Egészen jól alakulok, ezt a drága uram is megjegyezte. Hát azért csak nem mindegy.. 🙂
2020. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!