Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan neheztel rám a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan neheztel rám a lány?

Figyelt kérdés

Szerettem volna vele összejönni, de ő visszautasított. Mindezt már egy komolyabb ismerkedés után, normális keretek között mondta, maximális tisztelet mellett.

Azonban nekem ezek után nehéz és fájdalmas vele beszélgetni, nem is szeretek, ami neki nem esik jól, mivel nem szeretne teljesen elveszíteni.

Kinek van igaza?



2018. febr. 28. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Sablonba, amatorbe nyomja a csaj.

Tudja, hogy oda meg vissza vagy erte. De csak legyunk baratok. Bele se gondol, higy milyen rossz ez neked. Ha lenne benne tartas es tisztelet, ha lenne benne ero es akarat, letiltana, nem keresne, ha kozos helyen talalkoztok nem szolna hozzad, rad se hederitene. Hogy ereztesse veled, hogy mennyire totalisan nem erdekled ot. De te is jo vagy. Ha rossz neked, miert nem szakitod meg a kontaktokat? Nem ertelek.

2018. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem jogosan neheztel.

Az o dontese, hogy nem akar veled jarni, a te dontesed, hogy nem akarsz csak baratkozni.

Te elfogadtad az o donteset, neki is el kell fogadni a tied.

2018. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, próbáltam megszakítani vele teljesen, de nem ment. Vagy élőbe viselkedik normálisan, vagy Facebookon ír. Tényleg kicsit úgy érzem, hogy élvezi, hogy majd meghalok érte. Ezek után nyilván nem úgy ugrok én sem, ne úgy értsétek, de teljesen még nem sikerült leépíteni magamban.
2018. febr. 28. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem jogosan. Gondolom fiatal lány, rájuk jellemző, hogy szeretnek "legyünkcsakbarátok" szöveggel maguk köré gyűjteni rajongókat meg lelki szemetesládákat.

Köszönj el tőle és mondd, hogy ne írjon. Simán lehet, hogy így még szaladni is fog utánad.

2018. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lényegében élvezi, hogy szenvedsz. Biztosan jól esik neki, hogy epekedsz utána.
2018. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!