Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sok 25. 000 forint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok 25. 000 forint kozmetikusra egy hónapban?

Figyelt kérdés

Egy hónapban egyszer megyek csak, és ebben benne van az arckezelés, gyanta (mindenhol), műszempilla, és szemöldöktetoválás, de azt nem kell minden hónapban.

Ismerkedtem egy fiúval és mikor ezt megtudta, majdnem elájult. Azt mondta ez rengeteg, és nem vagyok normális. Pedig a városunkban vannak akik még drágábban dolgoznak. Tényleg sok ez egy hónapban? Mit szólnátok, ha a barátnőtök ennyit költene kozmetikusra?


L/24


2020. ápr. 26. 20:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
51%

Hát elég durva. Ha ennyi felesleges pénzem volna, nekiadnám inkább egy állatmenhelynek.

42 N

2020. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
90%

A férfiak általában nincsenek tisztában azzal, mibe kerül az, ahogy a neki tetsző kinéznek. Én úgy vagyok vele, hogyha neked erre telik, nem mást pumpolsz, nem vered adósságba magad, és tényleg ez tesz boldoggá, akkor egy random pasinak, akivel nem is vagy közeli kapcsolatban, nem kellene ebbe beleszólnia.


Én a magam részéről nem költenék ennyit, mert feleslegesnek tartom a szemöldöktetkót és a műszempillát.

2020. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
99%
Szemöldöktetoválás? Azt max nagyon ritkán kell újracsináltatni. Nem lehet valami nagy szakember.
2020. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
87%
Az általam kozmetikusra költött 0 forinthoz képest meglehetősen sok.
2020. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
93%
A szemöldök tetoválás kivételével mind indokoltnak tűnik. Én nem állítom, hogy muszáj, de nem is ellenzem.
2020. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
94%
Nem annyira durva. Igazából a te dolgod, hogy mire költöd a pénzed. Engem nem zavarna.
2020. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
98%

Kinek mi sok...

Minden egyes ember (még a fiú is, akivel ismerkedtél) költ rendszeresen olyanra amit élvez, márpedig ha ezt megengedheti magának, akkor nem sok.

2020. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindegy a másiknak, hogy mennyit költesz magadra? Mi köze hozzá, főleg, hogy még csak nem is a párod.


Neked ez a fontos, költsél rá, legalább igényes vagy. (a külsőddel kapcsolatosan biztosan)


tl;dr: Szíved joga. :)

2020. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem olcsó is a kozmetikusod. Eleve a havi 2 műszempilla 12 ezer nekem baráti áron, egy alaposabb arckezelésért a legtöbb helyen simán elkernek egy 10-est, és akkor még hol a teljes testes gyanta...

Én mindezekből mondjuk csak szempillázni szoktam rendszeresen, de tudom az árakat... Nem sok szerintem. Amúgy a srácnak meg ehhez semmi köze, a te pénzed, nem is értem, miért tudja. Hadd költsön már mindenki annyit a saját bevételéből magára, amennyi neki jólesik.

Mindemellett a pasit már most kukáznám, ha komolyabbra fordulna a dolog, és együtt élnétek, kb minden forintot sajnálna tőled. Ez remek példa a korai jelekre, amikre figyelni kell, ha a megfelelő emberrel akarsz együtt lenni.

2020. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
34%

Ahhoz képest, hogy nagyjából fél év alatt meg lehet ezeket tanulni magadnak csinálni negyed ekkora anyagi ráfordítással havonta tényleg sok. Nyilván szemöldököt tetoválni nem fogsz tudni magadnak (bár ez tényleg teljesen felesleges baromság), bármi egyebet viszont ami kozmetikai kezelés simán lehet otthon is. Nőként is nettó baromságnak tartom minden apró kis hülyeséget kozmetikussal csináltatni.

Nem arról van szó, hogy sok pénz-e vagy nem meg hogy megengedheted-e magadnak vagy nem. Egyszerűen csak értelmes ember nem igazán gondolkodik komoly kapcsolatban olyannal aki olyasmire szórja a pénzt amit lehetne máshogy is.

2020. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!